reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja pracuje. Wizytę mam 7.10 i szczerze to nie wiem jak mam podejść do L4. Mam takie dni, ze chciałabym nie pracować i tylko spac a z drugiej strony nie wiem jak pracodawca patrzy jak się od razu idzie na L4. Chociaż ja mam umowe do lipca wiec nie będę miała do czego wracać jak urodzę pod koniec maja ehhh.
ja mam umowę do końca grudnia 2021 wiec tez zostane bez pracy
 
Od wczoraj mam takie mdłości, że dzisiaj i jutro wzięłam chorobowe w pracy 😔 niestety w Szwecji nie dają tak zwolnienia jak w Polsce. Tu w większości przypadków pracuje się do 32 tygodnia ciąży. W pierwszej ciąży pracowałam do 30 tygodnia, a praca do lekkich nie należy bo pracuje z starszymi i zchorowanymi osobami. Zazdroszczę wam już tych wizyt u lekarza. Ja pierwsze usg będę miała dopiero między 11 a 13 tygodniem 😔
 
ja mam umowę do końca grudnia 2021 wiec tez zostane bez pracy
Ja miałam w tamtym roku umowę do czerwca. Przedłużyli mi do dnia porodu bo tak musieli potem zaraz poszłam na zasiłek macierzyński którego należało mi się rok z powodu utraty zatrudnienia spowodowanego ciąża . Musicie dobrze popytac ile Wam się należy macierzyńskiego skoro macie umowę dłużej niż do dnia porodu
 
Od wczoraj mam takie mdłości, że dzisiaj i jutro wzięłam chorobowe w pracy 😔 niestety w Szwecji nie dają tak zwolnienia jak w Polsce. Tu w większości przypadków pracuje się do 32 tygodnia ciąży. W pierwszej ciąży pracowałam do 30 tygodnia, a praca do lekkich nie należy bo pracuje z starszymi i zchorowanymi osobami. Zazdroszczę wam już tych wizyt u lekarza. Ja pierwsze usg będę miała dopiero między 11 a 13 tygodniem 😔
Współczuję! Na dziś miałam spotkanie z toaleta po wypiciu kilku łyków wody ..
 
Ja miałam w tamtym roku umowę do czerwca. Przedłużyli mi do dnia porodu bo tak musieli potem zaraz poszłam na zasiłek macierzyński którego należało mi się rok z powodu utraty zatrudnienia spowodowanego ciąża . Musicie dobrze popytac ile Wam się należy macierzyńskiego skoro macie umowę dłużej niż do dnia porodu
Przepraszam, ze się wtrącę, ale będę w takiej samej sytuacji.
Powiedz mi czy wypłacali ci zasiłek macierzynski regularnie?
 
reklama
Do góry