reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mi tez wyskakują jak szalone

Ja też całą wysypana jestem. Ehh, takie uroki.
Dzisiaj zrobiłam porządek w lodówce i wszystko wylądowało w pojemnikach, bo bez mdłości 🤢 nie mogłam otworzyć lodówki 🙈, a nic się w niej nie popsuło.

Mnie dzisiaj naszło na pomidorówkę z ryżem, a że starsza dzisiaj z katarem się obudziła to została w domu i zajadała że mną 😉
 
Ja mam 160 i 54 kg, ale wcziraj poszłam na wizytę 20 minut po obiedzie i w ubraniu i w butach ważyłam 55,9 i tak mam wpisane w kartę 😂
Pierwszą ciążę zaczęłam od 48 i przytyłam 18kg, drugą od 50 i przytyłam 16,więc kończyłam na 66. Mam nadzieję, że teraz tak skończę, czyli przytyję 12, a wg wpisu z wczoraj 10 😂 ale to raczej niemożliwe 😉
Pamiętam, że w tamtych ciążach w drugiej połowie strasznie dużo jadłam... Więcej niż mój mąż 😐 a że leżałam plackiem 3 miesiące, to dosyć dużo tyłam 😶
 
Biedna który dokładnie tydzień teraz ? Moze poleżeć nie jest takim głupim pomysłem sen pomaga, elektrolity może jakies przemycisz. Mnie cofa i język wyciąga do wierzchu aż się brzuch spina ale jeszcze nie ulalo się. U mnie dzisiaj 8 i 2
Wg ostatniego usg 7+2. Jestem tym bardziej wkurzona, ze z om wychodzi 9+2. I dlatego się denerwuje. A leżeć nie mogę za bardzo. Moja półroczna córka to taki ciort, juz zaczyna sie podpierac i wstawac i boję się, zeby krzywdy sobie nie zrobila.
 
Ja po wizycie :) Ciąża wewnątrzmaciczna z widocznym pęcherzykiem zoltkowym. 5t1d wg om ale wiem ze owulacja była szybciej i z pomiaru pęcherzyka jest 6t0d. Kolejna wizyta za 2 tygodnie :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Dom z papieru , Uwięzione , Szkoła dla elity . Mnie przypasowaly te :)
Jej, oglądałam ostatnio 3 sezony Domu z papieru, jeszcze 4ty został, ale chyba się poddam, bo za bardzo się stresuję 😂 ale polecam też ten :) jest teraz jeszcze jakiś nowy Ratched, ale po trailerze wydaje się psychiczny :D
Co do wagi, miesiąc temu ważyłam 43kg, tydzień temu 44,6kg. W poniedziałek na wizycie się zważę, oczywiście każda waga w domu mi się psuje 🤨
 
Do góry