reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

wymiotów ogólnie mało ale mdłości 24H i to bardzo mocne. Do tego brak sił muszę ciągle siadać bo nie mam siły cokolwiek robić:(
Tu niestety raczej nie pomogę, bo też nie mogę sobie poradzić z mdłościami. Jedyne co mi pomaga to jedzenie, ale nie da się non stop jeść. A na taki dolegliwości bólowe jak ból głowy zawroty, zmęczenie mówią, że bardzo pomocne jest picie dużych ilości wody. Jak Cię, aż tak od wody nie odrzuca to możesz spróbować bardziej się nawadniać, ale wiem że przy mdłościach picie jest problematyczne, przynajmniej u mnie, na pewno pije mniej niż powinnam.
 
reklama
Tu niestety raczej nie pomogę, bo też nie mogę sobie poradzić z mdłościami. Jedyne co mi pomaga to jedzenie, ale nie da się non stop jeść. A na taki dolegliwości bólowe jak ból głowy zawroty, zmęczenie mówią, że bardzo pomocne jest picie dużych ilości wody. Jak Cię, aż tak od wody nie odrzuca to możesz spróbować bardziej się nawadniać, ale wiem że przy mdłościach picie jest problematyczne, przynajmniej u mnie, na pewno pije mniej niż powinnam.
Mi pomaga woda z cytryną i pije bardzo dużo w ciągu dnia.
 
Tak mi apka wylicza. Teraz jest 9 + 1 czyli zaczęty 10. Wizytę mam na 13.40 ale godzinę będę jechać bo to prawie na drugim końcu Wawy 🤪 dzięki za kciuki, dam znać.
Ach, bo są dwie szkoły. Jedni na 9+1 mówią dziewiąty tydzień, inni dziesiąty. Lekarze operują zawsze skończonymi tygodniami i ja też się już przyzwyczaiłam, żeby liczyć w ten sposób czyli 9+1 to dziewiąty :) choć przyznaję, że dla mnie to nielogiczne :D
 
Ach, bo są dwie szkoły. Jedni na 9+1 mówią dziewiąty tydzień, inni dziesiąty. Lekarze operują zawsze skończonymi tygodniami i ja też się już przyzwyczaiłam, żeby liczyć w ten sposób czyli 9+1 to dziewiąty :) choć przyznaję, że dla mnie to nielogiczne :D
To ja liczę tak jak lekarze
 
a tak w ogóle, kiedy zaczynacie odczuwać jakieś dolegliwości? Bo u mnie mdłości zaczęły sie dwa dni przed spodziewanym okresem, dlatego właśnie tak wcześnie zrobiłam test i zastanawiam sie, czy to nie za wcześnie? Twarz mam cała w bolesnych pryszczach, jak nigdy...
 
Hej Mamusie:) dziś koszmarna noc a poranek zapowiada się podobnie! W nocy maluch mój był uzależniony od cycka.. mam go odstawiać a on się mleka z butelki nawet chwycić nie chce .. tak więc dziś dosłownie całą noc z cyckiem w buzi... Może gdyby pozbierać momenty bez było ich razem z pół godz. Do tego tak mi kiszki marsza zagrały w środku nocy .. ten z tym cyckiem puścić nie chciał myślałam że się .... w łóżku :o a od rana tylko młody wyj wyje a mnie tak plecy bolą w krzyżu ... Kość ogonowa dziubie jakoś dziwnie mi tragedia. Jeszcze się poczesać nie zdążyłam . No wyzalona jestem mogę iść się ogarnąć :D
 
reklama
Do góry