reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Po owulacji cały czas bolały mnie piersi. Zawsze mnie tak 5 dni przed @ bolały, a wtedy cały. Mdłości też zaczęły mi się przed @ ale nie pamiętam ile dni wcześniej ☺ Pierwszy test zrobiłam 5 dni przed planowaną @. Jeszcze bolało mnie lekko podbrzusze i myślałam, że zaraz ta wiedźma przyjdzie ale ten ból był inny taki ciągnący ☺ Jeszcze zawsze przed wychodziły mi wypryski, a wtedy może jeden wyszedł ☺ Możliwe, że miałaś wcześniej owulację 😊
To jest właśnie pewne, że owulacje miałam przesuniętą, bo według kalendarzyka przypadła ona wtedy, kiedy mąż był na wyjeździe, a przygód nie szukałam 😂 w sierpniu miałam pierwszy okres po poronieniu i był taki dziwny, zaczął się plamieniem i bardzo powoli się rozkręcił, dlatego coś się może przestawiło :)
 
reklama
a tak w ogóle, kiedy zaczynacie odczuwać jakieś dolegliwości? Bo u mnie mdłości zaczęły sie dwa dni przed spodziewanym okresem, dlatego właśnie tak wcześnie zrobiłam test i zastanawiam sie, czy to nie za wcześnie? Twarz mam cała w bolesnych pryszczach, jak nigdy...
Mnie też pryszcze atakują.. [emoji43]
 
Hej. No nadrobiłam,matko ale naskrobałyście😁 Oglądam te wasze usg i cieszę się z wami😍 ja znowu nie mam w ogóle apetytu,mogłabym nie jesc cały dzień. Ale ja to czyję że właśnie u mnie jest ciąża biochemiczna bo cały czas plamię, krzyż boli czasem..byłam rano zrobic betę,po 17 się okaże.. szkoda wielka bedzie ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Mój facet 40 latek ma cieszył sie bardzo bo nie ma dzieci..no cóż tak pewnie miało być🤷‍♀️ najwyzej znów powrócę do staraczek😁
Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, ja z synem miałam tylko ze 3 razy i miałam dosyć..
 
moje takie dziwne, z zewnątrz ich prawie nie widać, ale sa pod skórą i okropnie bolą. dO tego cała masa ropnych pryszczykow - wyglądam jak pol dupy zza krzaka[emoji23][emoji23][emoji23]
To samo powiedziałam wczoraj do męża gdy stanęłam przed lustrem [emoji28] czekam na ten 2, 3 trymestr gdy ta burza hormonów już się uspokoi.

Ale mam dzisiaj lenia, miałam posprzątać łazienkę, córce zrobić porządek w szafie, robić drożdżówki z serem.. a ja jak narazie ledwo łóżko pościelilam w sypialni.. 🥱
 
Hej. No nadrobiłam,matko ale naskrobałyście😁 Oglądam te wasze usg i cieszę się z wami😍 ja znowu nie mam w ogóle apetytu,mogłabym nie jesc cały dzień. Ale ja to czyję że właśnie u mnie jest ciąża biochemiczna bo cały czas plamię, krzyż boli czasem..byłam rano zrobic betę,po 17 się okaże.. szkoda wielka bedzie ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Mój facet 40 latek ma cieszył sie bardzo bo nie ma dzieci..no cóż tak pewnie miało być🤷‍♀️ najwyzej znów powrócę do staraczek😁
Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, ja z synem miałam tylko ze 3 razy i miałam dosyć..
Czekam bardzo niecierpliwie na twoje wyniki. Może to plamienia to przyczyna czegoś innego ?
 
[GROUP=][/GROUP]
Ja wiem dlaczego tak liczą, ale po prostu zawsze sobie myślę, że termin porodu to 40+0 i wtedy będę mówić czterdziesty tydzień, ale już jak będę w 40+1 to jak dla mnie nielogiczne jest powiedzieć, że jestem w czterdziestym tygodniu, bo już jestem po terminie :) i żeby podkreślić że jestem po to bardziej pasuje mówić, że zaczął się czterdziesty pierwszy :D

Lepiej powiedzieć ludziom 40 niżeli 41, bo zaczną się telefony i teksty - urodziłaś już? Jeszcze nie wyszło? Nie spieszy mu się. Powinnaś jechać już do szpitala. A może coś jest nie tak... Blablabla 😀 Bynajmniej mnie się tak wydaje
 
reklama
To samo powiedziałam wczoraj do męża gdy stanęłam przed lustrem [emoji28] czekam na ten 2, 3 trymestr gdy ta burza hormonów już się uspokoi.

Ale mam dzisiaj lenia, miałam posprzątać łazienkę, córce zrobić porządek w szafie, robić drożdżówki z serem.. a ja jak narazie ledwo łóżko pościelilam w sypialni.. 🥱
Ja dziś od 7 do 19 w pracy, zapomniałam kosmetyków zabrac, siedzę totalnie bez makijażu, masa pryszczy i czekam, aż czas zleci 😂 a wieczorem muszę tort zrobić, bo stary ma jutro urodziny, a ja zakończyłam dietę i zjem chyba pol😂 jesteś w ciąży, jak możesz to połóż sie i odpocznij, co sie będziesz 😀
 
Do góry