reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja teraz też miałam dość sporo wizyt bo po dwie u dwóch lekarek . Teraz muszę zdecydować się na jedną i za tydzień mam u niej właśnie i potem pewnie co 4tyg. Dziewczyny a kiedy na prenentalne ?
 
reklama
Ja teraz mialam częściej wizytę przez to plamienie i dodatkowe usg bo tamto wyszło jal wyszło. Później pewnie juz co 4 tyg, z tym ze i mnie może wydawać się częściej bo wizyta u gin to jedno a usg drugie. To są dwie osobne wizyty. Niedługo i tak kolejne usg, chyba 11-14 tydzien? Potem 18-20. Jakoś tak
Bardzo i długo plamiłaś? Ja biore 4xdziennie..i nadal plamię..😥 już tracę nadzieję..jutro ide na betę i zobaczymy czy wzrosła,ale mam przeczucie że nie..
 
Dzień dobry.
Czy można się do was dołączyć?, 🙃
Jestem mamą 4 dzieci, najstarsza pociecha ma już 20 lat najmłodszy 10 lat (autysta)... Obecnie spodziewam się kolejnego maluszka,,, 12 go września byłam na 1 wizycie i wyszło z usg 5 tydzień 3 dni i pęcherzyk ciążowy. .. Teraz w sobotę 26 go kolejna wizyta i zobaczę co i jak... Mój wiek 39 lat (ps - czuje się na te 29 😎🙊)
 

Załączniki

  • IMG_20200912_133012.jpg
    IMG_20200912_133012.jpg
    829,7 KB · Wyświetleń: 45
Dzień dobry.
Czy można się do was dołączyć?, 🙃
Jestem mamą 4 dzieci, najstarsza pociecha ma już 20 lat najmłodszy 10 lat (autysta)... Obecnie spodziewam się kolejnego maluszka,,, 12 go września byłam na 1 wizycie i wyszło z usg 5 tydzień 3 dni i pęcherzyk ciążowy. .. Teraz w sobotę 26 go kolejna wizyta i zobaczę co i jak... Mój wiek 39 lat (ps - czuje się na te 29 😎🙊)
Gratulacje i powodzenia! :)
 
Dziewczyny tak szybko zmienię temat - jadlyscie kiedyś w ciąży (lub nie) gerberki? Dzisiaj wszystko co zjadłam (nie było tego dużo) znalazło się momentalnie w toalecie, po gerberku czuję w końcu ulgę... wysłałam już męża po zapas :D
 
reklama
Do góry