reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dzisiaj powtorzylam test, krecha widoczna od razu, jutro na będę pójdę A do lekarza chyba 9. Muszę pamiętać by kupić kwas foliowy, polecacie jakiś?
 
Jakie witaminy przyjmujecie? Ja cały czas podczas starań brałam kwas foliowy 5mg Hasco. Teraz zastanawiałam się czy nie zacząć brać czegoś bardziej treściwego tj. kwas foliowy + witaminy. Polecacie coś?
Ja na razie kupilam pregna coś tam, ale dla starajacych się🙈 a i keszcze biore kwas dha 600mg. Będę zamawiać prenatal uno, taniej przez neta ;) Lekarz sam mówił o witaminach, bo karmię nadal piersią.
 
reklama
Ja cały czas biorę Pregna plus + kwas foliowy jakiś najtańszy 😜

Chyba będę musiała się z wami pożegnać, dzisiaj rano mocne bóle brzucha, lekko różowe plamienie. Czekam na miesiączkę 🙄 No nic, może w przyszłym cyklu. Ale pozwolicie, że póki co będę was podczytywać i może służyć radą, w końcu "świeżo" po ciąży jestem 😉
 
Do góry