reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Preglife pokazuje mi 8tydzien 7+1 ale z tego co wiem to lekarze mówią wtedy 7 tydzień. Termin wg tej apki to 8maj, a gin wyliczył 9maj.
Mam też FLO ale używałam jej dużo wcześniej do zapisywania @ ogólnie kontrola dni cyklu☺ Do ciąży mi w ogóle nie pasuje, bo pokazuje 8+1, a mam 7+1.
Mi w preglife pokazuje 9 tydzień 8 i 4 dzisiaj i w zasadzie licząc sobie samej od ost miesiączki to tak wychodzi. Wg usg jest dokładnie tydzień mniej. Ale to normalne szczególnie przy długich cyklach, moje mają 31 dni, owu jest późno.
 
reklama
Cześć Dziewczyny 🙂

Zaczęłam czytać Wasz wątek, ale jestem dopiero na 25 stronie 😉
Mam nadzieję, że będę się mogła rozgościć w tym wątku...
OM 10.08.
Test pozytywny, choć kreska ledwo widoczna 07.09.
4 razy betę robiłam i rośnie (cały czas przyrost w normie, choć coraz mniejszy, więc niestety jestem w stresie...)
Wczoraj byłam u gina i pęcherzyk jest. Ponoć dziecko też (2 mm)...
Wg okresu był to 5t5d, choć wg mnie zapłodnienie było 2 lub 3 dni później...
Serduszka na razie nie widać.
W czwartek jadę do profesor, która się mną opiekuje od roku i mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
Niestety w listopadzie tamtego roku poroniłam (8 tydzień, ale serce przestało bić w 7ym), mam 39 lat, a od lutego mam odkładaną operację, która ma mnie uratować przed rakiem...
Tak więc, jeśli teraz się nie uda, to już chyba nie będzie możliwości...
Ps Mam 2 córki 11 i 13 lat 💕
Trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny [emoji4] czytam o Waszych objawach i się czuje tak jakbym wgl w ciąży nie była. Oprócz tego że bolą mnie cycki to bym wgl nie pamiętała ze w ciąży jestem [emoji12] w porównaniu do pierwszej ciąży w ten czuje się zdecydowanie lepiej, mam lepszy apetyt, nie mdli mnie na widok wszystkiego i mam w miarę dużo Energi w ciągu dnia. Sama teraz myślę czy to dobrze czy źle [emoji28] a wizyta dopiero za 2, 5 tyg [emoji19]

Ja miałam tak, że miałam mega mdłości, nie jadłam i bolące nabrzmiałe piersi, nie miałam siły na nic, a na następny dzień nagle wszystko minęło. Teraz jem wszystko, a nawet mam swoje zachcianki, piersi trochę pobolewają i mam więcej energii. Też mnie to zastanawiało czy czasem serduszko przestało bić... Ale teraz sobie tłumaczę tym, że organizm się do tego przyzwyczaił ☺️ Myślę pozytywnie, że wszystko będzie dobrze, że mam to szczęście się już nie męczyć ☺️
 
A owsianka na was nie działa? Na mnie zawsze :)

Zamówiłam synowi koszulkę żeby on w odpowiednim czasie oznajmił rodzinie :)
Świetna. Chyba kupię córkom. Nie wiem jak im to powiedzieć 😂 złapią się za głowę. Z najmłodszą trochę rozmawialam na zasadzie "a co by było gdybys miala brata albo siostrę". Przed starszymi sie ukrywam. Ale aż dziwne, ze nie pytaja np dlaczego nie chodzę na treningi i do pracy 😂 Jakies mało spostrzegawcze 😜 Nie wiem kiedy powiem, chyba po weekendzie. W pt mam usg a w sobotę idziemy na komunię i nie będziemy tam nic nikomu oznajmiać. Jakoś mi się nie spieszy. Boje sie reakcji, w końcu to 4 dziecko...
 
A owsianka na was nie działa? Na mnie zawsze :)

Zamówiłam synowi koszulkę żeby on w odpowiednim czasie oznajmił rodzinie :)
Super pomysł z tą koszulką.

Owsianka nie dziala na mnie jem co dzien praktycznie cały rok. Zrezygnowałam z kawy bo odrzucilo kawa popychala wszytsko. 1600674446375883581888073983323.jpg
 
Super pomysł z tą koszulką.

Owsianka nie dziala na mnie jem co dzien praktycznie cały rok. Zrezygnowałam z kawy bo odrzucilo kawa popychala wszytsko.Zobacz załącznik 1178832
Kawa to jedyna rzecz która przyjmuje rano. Rano odrzuca mnie od jedzenia totalnie.

Mi na zaparcia pomagają owoce, jabłka i śliwki ale ja zaparcia miewam raz na rok. Moja przemiana materii działa jak rakieta😂
Ruch jest ważny i picie duzo wody. Ja pije ok 2,5 l wody ale mam to we krwi bo trenuje bieganie 😜(chwilowo nie, ale czekam na zielone światło i bede biegać)
 
Kawa to jedyna rzecz która przyjmuje rano. Rano odrzuca mnie od jedzenia totalnie.

Mi na zaparcia pomagają owoce, jabłka i śliwki ale ja zaparcia miewam raz na rok. Moja przemiana materii działa jak rakieta😂
Ruch jest ważny i picie duzo wody. Ja pije ok 2,5 l wody ale mam to we krwi bo trenuje bieganie 😜(chwilowo nie, ale czekam na zielone światło i bede biegać)
Ja swojego czasu też ćwiczyłam ale.po 1 ciazy jakoś nie wróciłam. Zawsze miałam szybką przemianę toaleta 3 razy dziennie. Teraz jest dużo gorzej. Mój mąż jest trenerem personalnym tym bardziej świadomość mam o ćwiczeniach itp poznalismy się w klubie fitness w pracy. Niestety z wiekiem wszytsko się zmienia. Mam nadzieję że mi przejdzie to wszytsko i się wezmę za siebie. Pić za dużo też nie mogę Bo mnie mdli.

A wy dziewczyny jak bylyscie na 1 wizycie to wasz lekarz pytał o długość cykli? Mi wypić,ul w sumie po ostatniej miesiączke termin porodu na 7.05 ale bez pytania o cykl chyba to wziął z 1 ciazy. Teraz cykle mi sie skrocily i jak sama w necie apisywalam to byl jakis 5 maj tak samo wyszło z usg.
 
reklama
Ja swojego czasu też ćwiczyłam ale.po 1 ciazy jakoś nie wróciłam. Zawsze miałam szybką przemianę toaleta 3 razy dziennie. Teraz jest dużo gorzej. Mój mąż jest trenerem personalnym tym bardziej świadomość mam o ćwiczeniach itp poznalismy się w klubie fitness w pracy. Niestety z wiekiem wszytsko się zmienia. Mam nadzieję że mi przejdzie to wszytsko i się wezmę za siebie. Pić za dużo też nie mogę Bo mnie mdli.

A wy dziewczyny jak bylyscie na 1 wizycie to wasz lekarz pytał o długość cykli? Mi wypić,ul w sumie po ostatniej miesiączke termin porodu na 7.05 ale bez pytania o cykl chyba to wziął z 1 ciazy. Teraz cykle mi sie skrocily i jak sama w necie apisywalam to byl jakis 5 maj tak samo wyszło z usg.
Nie. Nikt mnie nie pytał o długość cyklu
 
Do góry