reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Widocznie tak miało byc 😉 będziesz miała później 😊

Byłam dzisiaj u rodzinnej powiedziała że dziwne że mintaj skacze nagle spada to tsh pobrali mi od razu na miejscu jeszcze raz oraz żeby było to samo laboratorium. Kazala rano dzwonić i ki przepisz euthyrox jak będzie wiedziała dokładnie jakie tsh. Powiedziała że najgorsze w niedoczynności są wady u dzieci intelwktualne ale że mam się nie martwić. Na kiedy się umawiacie d9 lekarza?
Ja dopiero na 7 tydzień planuje, ale jeszcze dwa muszę czekać żeby wiedzieć czy coś zaskoczyło :) W każdym bądź razie mój ginekolog i tak się chce dowiedzieć o pozytywnym teście. Mam też wykupione już clexane acard i duphaston. Więc nie potrzebuje iść wcześniej :)
 
Hej, chciałabym, żebyście mi doradzily, bo jestem całkowicie rozdarta. Mam prace fizyczna. Do lekarza wybieram się 23.09 (będzie 7tydz). Trochę się obawiam, ze będzie mi ciężko zataić ciąże do teho czasu, bo za wcześnie, zeby mówić i jednocześnie ciężko dbać o siebie pracując w ten sposob (nie dźwigać itd). Co byście zrobiły na moim miejscu..dodam tez, ze nie chciałabym zostawiać szefowej na lodzie i jej od tak dać l4 tego 23.09 chciałabym zeby się przygotowała wcześniej..
 
Hej, chciałabym, żebyście mi doradzily, bo jestem całkowicie rozdarta. Mam prace fizyczna. Do lekarza wybieram się 23.09 (będzie 7tydz). Trochę się obawiam, ze będzie mi ciężko zataić ciąże do teho czasu, bo za wcześnie, zeby mówić i jednocześnie ciężko dbać o siebie pracując w ten sposob (nie dźwigać itd). Co byście zrobiły na moim miejscu..dodam tez, ze nie chciałabym zostawiać szefowej na lodzie i jej od tak dać l4 tego 23.09 chciałabym zeby się przygotowała wcześniej..
Nie chcę być niemiła, ale czy szefowa będzie się martwić jak coś Ci się stanie przez dźwiganie? Tak mówił mi lekarz rodzinny o mojej pracy. Więc ja bym na 1. miejscu dziecko stawiała. Więc jak masz możliwość to bym wzięła zwolnienie od jakiegokolwiek lekarza. Mówię tak, bo ja mialam prace z bardzo szkodliwymi chemikaliami ale dźwiganie też chyba nie jest za dobre w ciąży. Praca biurowa czy lekka ok. Także Przemyśl sprawę. Trzymaj się😊
 
reklama
Hej, chciałabym, żebyście mi doradzily, bo jestem całkowicie rozdarta. Mam prace fizyczna. Do lekarza wybieram się 23.09 (będzie 7tydz). Trochę się obawiam, ze będzie mi ciężko zataić ciąże do teho czasu, bo za wcześnie, zeby mówić i jednocześnie ciężko dbać o siebie pracując w ten sposob (nie dźwigać itd). Co byście zrobiły na moim miejscu..dodam tez, ze nie chciałabym zostawiać szefowej na lodzie i jej od tak dać l4 tego 23.09 chciałabym zeby się przygotowała wcześniej..
A umowę masz na dłuższy czas, tak że nie wygaśnie do końca 3 miesiąca ciąży? Jeśli tak, mówiłabym od razu. Ewentualnie możesz jeszcze pracować, ale lżej.
 
Do góry