reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Ja pierwsza ciążę miałam latem, i mimo że było dużo zwiewnych ciuchów w szafie i nie musiałam kupować nic to i tak upał dawał w kość. Teraz ciąża przez zimę więc chyba wole tak, a i tak będzie miało nas co grzać[emoji28][emoji2960]
 
Hej dziewczyny. Jutro zaczynam 6 tydzień. Pierwszą wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Przechodziłam już jedno puste jajo płodowe i do czasu wizyty będę stresowała się czy jest dzidzia czy nie.
Pytanko mam do was czy odczuwacie ciągnięcie podbrzusza? Pamietam to uczucie z poprzedniej ciąży która zakończyła się powodzeniem i te bóle cały czas były. Teraz miałam je na początku, po zrobieniu testu, lecz obecnie nic mnie nie ciągnie. Bolą mnie tylko piersi. Stresuje się czy z ciążą wszystko ok bo macica powinna się przecież cały czas rozciągać. Innych objawów jak ból piersi nie mam. Nic mnie nie mdli, nic nie ciągnie. Czy któraś z was również nie odczuwa ciągnięcia podbrzusza?
 
Hej dziewczyny. Jutro zaczynam 6 tydzień. Pierwszą wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Przechodziłam już jedno puste jajo płodowe i do czasu wizyty będę stresowała się czy jest dzidzia czy nie.
Pytanko mam do was czy odczuwacie ciągnięcie podbrzusza? Pamietam to uczucie z poprzedniej ciąży która zakończyła się powodzeniem i te bóle cały czas były. Teraz miałam je na początku, po zrobieniu testu, lecz obecnie nic mnie nie ciągnie. Bolą mnie tylko piersi. Stresuje się czy z ciążą wszystko ok bo macica powinna się przecież cały czas rozciągać. Innych objawów jak ból piersi nie mam. Nic mnie nie mdli, nic nie ciągnie. Czy któraś z was również nie odczuwa ciągnięcia podbrzusza?
 
Nianius - Ja odczuwam ciągnięcia w podbrzuszu i coś na wzór jakbym zaraz miała dostać okres.. Ale za to dzis mnie delikatnie mniej piersi bolą i nie jest aż tak niedobrze. Nie nakręcaj się na to, że będzie źle. Nie przyciągaj do siebie nerwów i negatywnych myśli - wiem, że ciężko bo też tak mam czasem ale nie warto się na tym skupiać. Poczekaj na wizytę i wtedy będziesz wiedziała czy wszystko gra :) nie nastawiaj się źle! Będzie dobrze [emoji813]
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa. Mój termin porodu to też ponoć maj 2020, ale nie wiem czy się cieszyć bo moja beta HCG nie rośnie niestety jak powinna. Termin u ginekologa dopiero 19 Września.
Miłego dnia!
 
Do góry