reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Byłam dziś u lekarza bo zaniepokoiła mnie zielonkawa wydzielina. Okazało się że nic groźnego i powinno obejść się bez leków ale ja szoku doznałam tam na tej kozetce bo okazało się że mamy 2 kropeczki [emoji85][emoji33][emoji854][emoji16]
Cieszę się ale i strasznie boję..
Lekarz stwierdził że jest to najbardziej korzystny rodzaj ciąży bliźniaczej. Uwierzcie mi że nie pamiętam co on do mnie mówił..
Dwukosmowkowa, stwierdził że dzieciaczki będą miały oddzielne łożyska. I więcej nie pamiętam.. Następna wizyta 21 września.. Zobacz załącznik 1019385

Nie zasnę chyba dziś z wrażenia..
Moja siostra urodziła bliźniaki jednojajowe-chłopaków !! Cudowni!! Jaka radość jak patrzysz na ta dwójkę chłopaków jak rosną, jak są różni, jak zaczynaj siebie zauważać !
Siostra cala ciąże przeszła bez problemow i pracowała do około 7 miesiąca.
Dwa oddzielne łożyska czy bliźniaki dwujajowe ?
 
reklama
Moja siostra urodziła bliźniaki jednojajowe-chłopaków !! Cudowni!! Jaka radość jak patrzysz na ta dwójkę chłopaków jak rosną, jak są różni, jak zaczynaj siebie zauważać !
Siostra cala ciąże przeszła bez problemow i pracowała do około 7 miesiąca.
Dwa oddzielne łożyska czy bliźniaki dwujajowe ?

Dwukosmowkowa dwuowodniowa więc najbardziej korzystna. A czy jednojajowe czy nie to się jeszcze okaże. Moje też mogą być jednojajowe pomimo oddzielnych talerzyków i baseników [emoji4]


U mnie też coraz gorzej z mdlosciami.. Droga do pracy zajmuje mi godzinę półtorej.. Niestety roboty budowlane na całym odcinku.. A w drodze Mdłości jeszcze się nasilają. Ja nie wytrzymam tego długo.. [emoji53]
 
A to moja mała kropeczka. Serduszko biło. Dostałam skierowanie na prenatalne. Biorę luteinę i polocard 150. Do tego kwas foliowy svanson 800. Byłam u dwóch różnych lekarzy i nie wiem na kogo się zdecydować aby prowadził mi ciążę.
 

Załączniki

  • IMG_20190909_195732~2.jpg
    IMG_20190909_195732~2.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 110
Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Zobaczymy jak pojde jutro na usg. Co ma byc to bedzie i juz. Tylko gdyby bylo to puste jajo to potem to lyzeczkowanie itp, juz raz mialam ciaze obumarla to wiem z czym to sie je. No nic, zobaczymy.
 
reklama
Cześć mnie też brzuch męczy od rana . Zimno i wieje. Myślę jaki obiad mężowi i coreczce zrobić, bo zupełnie nie mam pomysłów przy tym żołądku [emoji55].
Muszę ogarnąć dom.
 
Do góry