reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

martabunia skądś to znam. Mam to samo. Ja robię dziś leczo, choć jak mam stanąć do garow to mi się nie chce dziś[emoji23][emoji23] Tak poza tym to zimno i ponuro, a starszaka trzeba zaprowadzić do przedszkola brrr
 
reklama
martabunia skądś to znam. Mam to samo. Ja robię dziś leczo, choć jak mam stanąć do garow to mi się nie chce dziś[emoji23][emoji23] Tak poza tym to zimno i ponuro, a starszaka trzeba zaprowadzić do przedszkola brrr


Cześć Dziewczyny . O zrobię dzisiaj leczo :D
U nas pogoda też nie rozpieszcza Ale zdecydowanie wolę to niż 30 +
Miłego dnia i dużo cierpliwości w oczekiwaniu.
Ja wczoraj byłam na USG piersi.
Coś zobaczyła w lewej. Mam kontrolę za 3 miesiące . To mogą być już zmiany ciążowe hormonalne bo na guza jej to nie wyglądało. Taka długa podłużna struktura. Jakby skupisko obrzeknietych zrazikow. Nie jest unaczyniona, nie daje cienia akustycznego .
Kazała spać spokojnie.
USG ciazy pierwsze - 18 . Także 8 dni jeszcze :) będzie 8+0 spokojnie będzie wszystko widać.
Dobrego dnia
 
Hej.
U mnie też ponuro ale M. w domu to chociaż będę mieć towarzystwo:) wczoraj byłam na USG. Wszystko ok, jest serduszko i wyliczyli mi termin na 1.05. :)

Miłego dnia.
Ja też przez mdłości nie mam weny na obiady...
 
Carlas mnie już leczo się.prxejadlo a w domu pełno papryki [emoji86][emoji86][emoji86]. Muszę zrobić jakiś męski obiad. Może rzucę się na jakieś placki ziemniaczane lub z cukinii. Niech chłop ma.

Aga ja też wolę taką pogodę. W zeszłym roku chodziłam z brzuchem do 19 września. To były najgorsze upały [emoji55][emoji55][emoji55]. Nigdy zaawansowanej ciąży latem :((( to była tragedia.
 
Dzień dobry majowe mamy [emoji4] nieśmiało proszę o przyjęcie mnie do wątku chociaż majową mamą czuję się od niedzieli. Pod koniec września jadę na pierwszą wizytę usg. Jestem mamą 11 miesięcznej Apolonii i obecny cud jest jak najbardziej planowany.

Widzę, że już jesteście bardzo bardzo aktywne, w wolnym czasie będę starała się nadrabiać posty i udzielać się równie często jak i Wy [emoji4]

Jestem dobrej myśli, mdłości póki co tylko przypominają mi delikatnie, że być może za krótki czas uderzą we mnie ze zdwojoną siłą [emoji16] ale wierzę, że nie będzie tak źle. Nastawiam się na aktywną ciszę, ponieważ mam w domku uczące chodzenia dzieciątko [emoji170] Życzę Wam cudownego dnia
 
Carlas mnie już leczo się.prxejadlo a w domu pełno papryki [emoji86][emoji86][emoji86]. Muszę zrobić jakiś męski obiad. Może rzucę się na jakieś placki ziemniaczane lub z cukinii. Niech chłop ma.

Aga ja też wolę taką pogodę. W zeszłym roku chodziłam z brzuchem do 19 września. To były najgorsze upały [emoji55][emoji55][emoji55]. Nigdy zaawansowanej ciąży latem :((( to była tragedia.

Ja do 9 października chodziłam :p
To Była masakra upał nieziemski :/
 
Dzień dobry majowe mamy [emoji4] nieśmiało proszę o przyjęcie mnie do wątku chociaż majową mamą czuję się od niedzieli. Pod koniec września jadę na pierwszą wizytę usg. Jestem mamą 11 miesięcznej Apolonii i obecny cud jest jak najbardziej planowany.

Widzę, że już jesteście bardzo bardzo aktywne, w wolnym czasie będę starała się nadrabiać posty i udzielać się równie często jak i Wy [emoji4]

Jestem dobrej myśli, mdłości póki co tylko przypominają mi delikatnie, że być może za krótki czas uderzą we mnie ze zdwojoną siłą [emoji16] ale wierzę, że nie będzie tak źle. Nastawiam się na aktywną ciszę, ponieważ mam w domku uczące chodzenia dzieciątko [emoji170] Życzę Wam cudownego dnia
Paulina ja też mam core z września [emoji3531]
 
reklama
Carlas mnie już leczo się.prxejadlo a w domu pełno papryki [emoji86][emoji86][emoji86]. Muszę zrobić jakiś męski obiad. Może rzucę się na jakieś placki ziemniaczane lub z cukinii. Niech chłop ma.

Aga ja też wolę taką pogodę. W zeszłym roku chodziłam z brzuchem do 19 września. To były najgorsze upały [emoji55][emoji55][emoji55]. Nigdy zaawansowanej ciąży latem :((( to była tragedia.
Moja córeczka rodziła się w 2017 18 września. Wtedylato było bardziej łaskawe. Ja teraz bardziej martwię się jak to będzie zimą w ciąży... Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
 
Do góry