reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny! mam problem... od dluzszego czasu moja corcia wstaje w nocy co 1-2 h, poczatkowo byly to zęby, ale teraz jest chwilowy spokoj z zębami wiec wiem że to nie to, widze że chce spac tylko cos jej nie daje, pediatra stwierdził ze to moga być kolki... ale kurka nic nowego jej nie prowadzałam do diety... a jak sie przebudza to nózki wędrują do gory jakby probowała baczki wycisnąć.. ma tak któraś?
 
Hej dziewczyny! mam problem... od dluzszego czasu moja corcia wstaje w nocy co 1-2 h, poczatkowo byly to zęby, ale teraz jest chwilowy spokoj z zębami wiec wiem że to nie to, widze że chce spac tylko cos jej nie daje, pediatra stwierdził ze to moga być kolki... ale kurka nic nowego jej nie prowadzałam do diety... a jak sie przebudza to nózki wędrują do gory jakby probowała baczki wycisnąć.. ma tak któraś?
Moja też się często przebudza w nocy. Tak z 8 razy . U nas myślę że na zęby bo mamy tylko dwa póki co. Wg lekarza wszystko jest ok. Czekam aż przejdzie bo czasmi ciężko jest. Na dworze na rękach, w nocy się budzi , w domu też cały czas rączki bo inaczej to płacze aż łzy lecą. No mam takiego całkowitego cycka. Ale starszy syn był taki sam
 
Moja się przebudza też kilka razy i siada na łóżku. Kładę ja z powrotem i śpi dalej. Ale u mnie ti raczej na zęby, bo jeszcze żaden nie wyszedł[emoji2372] Laura lubi jeździć w wózku zazwyczaj wychodzimy po 11 i jeździmy z 20 min i śpi(akurat to jej pora do spania). A jeśli nie śpi to ładnie siedzi, obserwuje sobie. My juz od środy meczymy się z tymi pleśniawkami nie wiem ani fiolet, ani aphtin, flumycon nie pomogło. Dziewczyny jakie macie już spacerówki? My kupiliśmy Caretero Titan ale raczej go sprzedam, bo to wózek bardziej miejski. A u mnie na wiosce to ciężko.
 
Moja się przebudza też kilka razy i siada na łóżku. Kładę ja z powrotem i śpi dalej. Ale u mnie ti raczej na zęby, bo jeszcze żaden nie wyszedł[emoji2372] Laura lubi jeździć w wózku zazwyczaj wychodzimy po 11 i jeździmy z 20 min i śpi(akurat to jej pora do spania). A jeśli nie śpi to ładnie siedzi, obserwuje sobie. My juz od środy meczymy się z tymi pleśniawkami nie wiem ani fiolet, ani aphtin, flumycon nie pomogło. Dziewczyny jakie macie już spacerówki? My kupiliśmy Caretero Titan ale raczej go sprzedam, bo to wózek bardziej miejski. A u mnie na wiosce to ciężko.
Witaj, my walczyliśmy z pleśniawkami jakiś czas temu. Lekarz przepisał nam nystatyne jest na recepte pomogła odrazu super sprawa tylko trzeba smarować chyba około tygodnia. Pozdrawiam ☺
 
Witaj, my walczyliśmy z pleśniawkami jakiś czas temu. Lekarz przepisał nam nystatyne jest na recepte pomogła odrazu super sprawa tylko trzeba smarować chyba około tygodnia. Pozdrawiam [emoji5]
Hej właśnie do środy jej będę fioletem jeszcze, a w środę pójdę do le i niech nam przepisze tą nystatyne.
 
@Jetkaa ja robię jak na szkoleniu i w instrukcji. Czyli odpowietrzam każdą świeżą ampułkę. Hormon wyjmuję z lodówki 0.5-1h przed podaniem. Potem ustawiam dawkę, dezynfekuję końcówkę i skórę i tuż przed zastrzykiem nakręcam igłę, żeby jak najmniej wypłynęło kropel. Zastrzyk w fałd, powoli spuszczam tłok, jeszcze czekam 5s i wyciągam i jak najszybciej ściągam igłę, żeby hormon nie wyciekał.
Ja bym nie ryzykowała z korzystaniem kilka razy z jednej igły. Hormon jest sterylny i igła też powinna, bo ma z nim styk, a otworzona już sterylna nie jest, tym bardziej po kontakcie ze skórą i krwią. Bałabym się zanieczyszczenia hormonu. Z resztą to są igły jednorazowe przecież i w instrukcji pena i hormonu też piszą, że igła ma być sterylna. Igły w aptece są drogie, przez internet można kupić dużo taniej.
 
reklama
Hej właśnie do środy jej będę fioletem jeszcze, a w środę pójdę do le i niech nam przepisze tą nystatyne.
A jest Ci marudna z tymi pleśniawkami? Bo u nas był cyrk cały czas musiałam na rękach nosić nie bylo opcji żeby się na ziemi chciał pobawić a przypadło nam na weekend to się meczylismy. Po pierwszej aplikacji nystatyna bawił się sam i wcale nie chciał na rece aż nie wierzyłam ze tak szbo pomogło
 
Do góry