reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Och skąd ja to znam Was było trzech i dawałam radę.... Krew mnie zalewa jak słyszę takie słowa bo wiem jak to było mieszkaliśmy z dziadkami i mieliśmy jeden pokój i przede wszystkim były inne czasy.
Rób tak aby Wam było dobrze. Zawsze możesz spróbować, choć powiem Ci że przy pierwszym dziecku byłam taka matka kwoka, rzadko zostawiałam z kimkolwiek moją córeczkę, wręcz miałam wyrzuty sumienia jak to robiłam. Do pracy powrót był dla mnie straszny bo tęskniłam za małą, przy drugim dziecku tak nie jest wręcz marzę żeby ktoś się nim zajął choć na chwilę. Wiem że czas dla siebie jest też ważny. Zachowanie przy pierwszym dziecku było w dużej mierze skutkiem baby blues i tego że prawie byśmy ją stracili przy poprodzie.
 
reklama
Dziewczyny, jak walczycie z goraczka u dzieci? Czy dajecie jakies oklady? Czy tylko nurofen/paracetamol? Moja goraczkuje od poniedzialku, na szczescie dzisiaj juz miala tylko stan podgoraczkowy, ale w nocy to az parzyla :(
 
Dziewczyny, jak walczycie z goraczka u dzieci? Czy dajecie jakies oklady? Czy tylko nurofen/paracetamol? Moja goraczkuje od poniedzialku, na szczescie dzisiaj juz miala tylko stan podgoraczkowy, ale w nocy to az parzyla :(
Pewnie trzydniówka. Moje mają max 38st, a ja zbijam powyżej 38.5
 
Dzieki dziewczyny, no wlasnie nie wiem, czy trzydniowka, bo nie ma zadnej wysypki. Za to ma biegunke i bol brzuszka po antybiotyku [emoji20] Jak kupe robila raz dziennie to teraz 3-4 :/ Tak mi jej szkoda bidulki. Do tego przy zmianie pieluszki robi sie z niej uciekinier i juz nie wiem, jak ja trzymac haha chyba czas na kupno majtko-pieluch pampersa.
 
Dzieki dziewczyny, no wlasnie nie wiem, czy trzydniowka, bo nie ma zadnej wysypki. Za to ma biegunke i bol brzuszka po antybiotyku [emoji20] Jak kupe robila raz dziennie to teraz 3-4 :/ Tak mi jej szkoda bidulki. Do tego przy zmianie pieluszki robi sie z niej uciekinier i juz nie wiem, jak ja trzymac haha chyba czas na kupno majtko-pieluch pampersa.
Moja też tak miała przy antybiotykach, lekarz kazał podawać dwa razy dziennie Probiotyk wtedy
 
Hej dziewczyny
chciałabym się spytać czy dajecie już maluchom jogurt . Trafiłam na jakieś sprzeczne informacje - jedna ,że jogurt można po 6mc a druga ,że po roku ...mam taki mętlik w głowie
 
Hej dziewczyny
chciałabym się spytać czy dajecie już maluchom jogurt . Trafiłam na jakieś sprzeczne informacje - jedna ,że jogurt można po 6mc a druga ,że po roku ...mam taki mętlik w głowie
Moja jadła już 2 razy ale serek Bakuś. Siostra mi go podpowiedziała, bo jej syn po Danonkach miał bóle brzucha. Mają one za dużo wapnia i dlatego. A Bakuś tyle nie ma. Ja kupowałam ten taki puszysty jak pianka.
 
Ja jogurt starszej naturalny zaczelam dawac po 8 miesiącu, uwielbiala go i nadal lubi.
Ja z kolei mam inne pytanie do mam które, dają dzieciaczkom swoje zupki. Gotujecie ja na wywarze z mieskiem czy bez? Kurcze rok dopiero minął a ja juz kompletnie zielona[emoji33]
 
reklama
Ja podaję tylko i wyłącznie jogurty naturalny, który na w składzie mleko i kultury bakterii. Do tego dodaję owczarek że słoiczka i jest bardzo dobre. Unikamy na razie cukru i zbędnych składników.
 
Do góry