reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja Krzyśka tak "karmię", bo jemu nic nie można do buzi włożyć, musi sam. Nawet przeciwbólowe i witaminą D to problem- pluje, zaciska usta, krztusi się. Jak sam steruje tym, co, jak i kiedy wkłada do buzi, to problemu nie ma.
 
reklama
caltha. Super synuś . Moja problemu z łyżeczką nie ma .Takie jedzenie w całości mam trochę stracha dawać ,ale jak patrzę na te foty to muszę spróbować :)
 
@caltha ... tez z podziwem patrze na Krzycha.... ja, jak pisalam juz, po zadlawieniu sie corki, bardzo sie boje podac cos, z czego moglby odlamac duzy kawalek. Bo zjada rozgotowane warzywa i ryz ale podaje z lyzeczki, je tez chrupki.
U nas po szczepionce pojawil sie katar (tez pisalam), wczoraj bylo gorzej, w nocy przyszedl straszny, duszacy kaszel. I takie "świszczenie".Wyladowalismy dzis u pediatry, dala sterydy wziewne i skierowanie do szpitala jakby nie zadzialy :(. Teraz po dwoch inhalacjach Igus spi spokojnie, moze skierowanie wywale do kosza.
 
@caltha ... tez z podziwem patrze na Krzycha.... ja, jak pisalam juz, po zadlawieniu sie corki, bardzo sie boje podac cos, z czego moglby odlamac duzy kawalek. Bo zjada rozgotowane warzywa i ryz ale podaje z lyzeczki, je tez chrupki.
U nas po szczepionce pojawil sie katar (tez pisalam), wczoraj bylo gorzej, w nocy przyszedl straszny, duszacy kaszel. I takie "świszczenie".Wyladowalismy dzis u pediatry, dala sterydy wziewne i skierowanie do szpitala jakby nie zadzialy :(. Teraz po dwoch inhalacjach Igus spi spokojnie, moze skierowanie wywale do kosza.
A co masz do inhalacji? Tylko wziewy przepisal? Az dziwne
 
Cześc dziewczyny! moje dziecko nie chce jeść z łyzeczki, nie chodzi nawet o to co jej podaje bo widze jej to smakuje ale jak tylko zblizam łyżeczkę to zaciska usta.. co robić?

A jaka masz łyżeczkę? My mamy spuni i Lenka uwielbia, do tego jest na tyle stabilna rączka i wygodna ze mała sama nią je :)
 
reklama
@marida , przepisala nam tylko Budixon i Berodual....wymieszac i inhalowac.
I kontrola POZ jak sie nie pogorszy.
Nocka spokojnie,spal od 21 do 7. Ciezko troche oddycha ale lepiej niz wczoraj.
 
Do góry