reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie syn ma postawiona diagnozę przes gastrologa, na probach bledow czy ma skaze. I na 80%ma nietolerancje laktozy i bialka. Po moim leku i bebilonie mial straszne kupy po marchwiance nie i tak kilka razy. Wczoraj wyłączyli pokarm dali same aminokwasy w kroplowce i bylo ok, dzis dostal mleko bez laktozy i białka i jest pod obserwacją.. Ale nie robił kup po nim. Nie plakal. Nie ma biegunki i nie fajnego zapachu aa i dodam ze syn nie mial żadnych kropek ani nic takiego. Tylko biegunka i wzdety brzuch..
 
reklama
U mnie syn ma postawiona diagnozę przes gastrologa, na probach bledow czy ma skaze. I na 80%ma nietolerancje laktozy i bialka. Po moim leku i bebilonie mial straszne kupy po marchwiance nie i tak kilka razy. Wczoraj wyłączyli pokarm dali same aminokwasy w kroplowce i bylo ok, dzis dostal mleko bez laktozy i białka i jest pod obserwacją.. Ale nie robił kup po nim. Nie plakal. Nie ma biegunki i nie fajnego zapachu aa i dodam ze syn nie mial żadnych kropek ani nic takiego. Tylko biegunka i wzdety brzuch..
Moja też była na mm tylko z aminokwasami- to bardzo dobre mleko jest :)
 
Moja też była na mm tylko z aminokwasami- to bardzo dobre mleko jest :)
Mam nadzieje ze to sie potwierdzi bo dzis dopiero dostał i zobaczymy co sie bedzie dziac. Mam nadzieje ze skoncza sie biegunki. Bo masakra.. Zeby to byl traf...
Rezonans wyszedl wmiare ok ma torbiela pajeczykowki ale lekarze mowia ze to nie ma wplywu na jego stan zdrowia bo on sie wchłonie.. Takze rezonans nic nie rozjasnil poniekąd.. Ortezy juz mu zrobili takze juz ma. Wyniki krwi ok takze czekamy na te kupy teraz zeby tyl po ma miesiac prawie i wazy 2450:\
 
Dziewczyny pomocy walczę z tą piersią i gorączką. Oprócz okładów kapusty, obkładów zimne ciepłe i dostawianie często dziecka macie inne sposoby? Fatalnie się czuje.
Help me
 
Dziewczyny pomocy walczę z tą piersią i gorączką. Oprócz okładów kapusty, obkładów zimne ciepłe i dostawianie często dziecka macie inne sposoby? Fatalnie się czuje.
Help me
Poczytaj tu Link do: Nawał, stan zapalny i zatkany kanalik

@Jetkaa moja ma dwie torbiele takie i ponoć dużo ludzi ma i nawet nie wiedzą, bo to niegroźne jest. U mojej na pewno nic one nie robią. W październiku będzie miała rezonans to przy okazji popatrzą czy jeszcze są, czy urosły itp
 
Masowanie piersi ale nie mocne tylko delikatnie rozmasować te guzy i włozyc do zamrazarki w foli pieluche tetrowa żeby się schłodziła i róba okłady na piersi zimne i przystawiać dziecko i powinno pomoc...
 
Poczytaj tu Link do: Nawał, stan zapalny i zatkany kanalik

@Jetkaa moja ma dwie torbiele takie i ponoć dużo ludzi ma i nawet nie wiedzą, bo to niegroźne jest. U mojej na pewno nic one nie robią. W październiku będzie miała rezonans to przy okazji popatrzą czy jeszcze są, czy urosły itp
No wlasnie mi tez to samo powiedzieli, ze to nie grozne ale obserwowac trzeba. Tylko za jakis czas bedzie mial juz z kontrastem bo bali sie mu dac ostatnio.. A u was to mleczko zadzialalo odrazu? Tez mieliście az taki problem z kupkami?

Współczuję Ci ze juz tyle przeszłas z corka ale poniekąd naprawde duzo wiesz i fajne jest to ze pomagasz innym np mi w tym wszystkim i duzo tłumaczysz.i dzielisz sie tym co przeszlyscie .
 
reklama
Cześć Dziewczyny !!

Ale mnie dawno tutaj nie było ! Czytałam dosyć wybiórczo, przepraszam... wszystkim Paniom które mają już swoje maleństwa, serdecznie GRATULUJE !!! :)

Chciałam się też troszkę podzielić z Wami swoimi odczuciami jako młoda mama, także...
Macierzyństwo to piękny czas ale nie jest wyłożony różami jak to niektórzy mi "mówili..." staram się zajmować moim maluchem najlepiej jak potrafię. Złote rady wszystkich dzielę przez 2 bo inaczej bym oszalała.. to nie tak, tam tego to nie dawaj bo zaszkodzi i dalej pisać chyba nie muszę :D

Karmimy się piersią, jednak od samego początku stosuje nakładki, przetestowałam już różne firmy, najlepsze są dla mnie Medeli. Ogólnie to miałam ambitny plan karmić bezpośrednio z piersi bo te nakładki to podobno na chwilę, tak mi mówili... ale strasznie się męczyliśmy i ja i maluch, nie wiem może takie mam już piersi że ciężko mu złapać ? Dałam sobie już spokój i karmię cały czas przez nakładki i nie czuję się z tego powodu "gorsza". Najważniejsze ze mały się najada i przybiera na wadze. Fakt, w te upały mam wrażenie że siedzi cały czas na piersi :p hehe, chciałam go przepoić wodą ale nie jest taki głupi i nie chce jej pić, więc skupiłam się tylko na piersi.

A jak u Was dziewczyny ? Jak sobie radzicie w roli mam ?
Miałyście może baby bluesa po porodzie ?

Mam nadzieję, że uda mi się tu zaglądać w miarę regularnie :)

Pozdrawiam i życzę SPOKOJNEJ nocki :)
 
Do góry