reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzisiaj ja mam dzień lenia i spania, nie mogę dobrze oczu otworzyć i duszno mi strasznie.
Co do mleka to zalecenia na mleko z piersi jest karmienie na każde żądanie co do mm to nie pamiętam i nie wiem ale chyba też do któregos m-ca życia też muszę odświeżyć tą wiedzę zapytam tylko jedno czy któraś z Was próbowała mm, jakie to słodkie? Po drugie moja córka też na początku przy cycu spędzała bardzo dużo i chyba chodziło jej też o tą bliskość niż picie bo szybko przy nim zasypiała a jak ją odkładałam to się budziła i znowu do cyca chciała i wiem że nie chodziło tu o nie do jadanie. Były to straszne początki bo dobrze siusiu nie mogłam iść. Potem się to unormowało ale było ciężko.
Łatwiej było by podać butlę ale ona jej nie chciała. Co do krztuszenia to normalne noworodek nie ma jeszcze dobrze wykształconych funkcji ssania uczy się tego, nawet u mnie na cycu się krztusiło, dlatego trzeba być czujnym.
 
reklama
Moja tez czesto sie krztusila mlekiem i o dziwo zadne ukladanie dziecka do gory nie pomagalo tylko jak lezy na boczku wtedy jakos da sie ja karmic. Butelka tez u mnie sie krztusila no i przestalam siagac i podawac z butelki. Ma juz 2 tygodnie i zaczely sie juz u nas kolki... Potwierdzone przez pediatre. No coz jutro maja niemieckie kropelki przyjsc i zobaczymy czy beda dzialac na nia :)
 
Witamy :)
IMG_0245.JPG

Natan 17.05 11.00 3730kg 54cm . 13 godzin masakry ;)
 

Załączniki

  • IMG_0245.JPG
    IMG_0245.JPG
    363 KB · Wyświetleń: 716
Dziewczyny ja juz po wizycie..w poniedzialek ide do szpitala bede miala próbę oxcy i do wtorku mam urodzic .. Jak wszystko bedzie ok w poniedziałek podlacza mnie do okscytocyny i powinnam byc po do max wtorku bo moj gin boi sie ze bede sie meczyc a skoncze jak przy synkowi ze skonczy sie cc ... Ciesze sie ze nie zostawia mnie zdana na sama siebie tylko ze mi pomoze... Mala jest naprawde mala wazy 2432g.. Ale mowi ze nie ma nic zlego bo od początku ciąży jest mala..a nie ze bp stanęła waga.. Wiadomo pomiar moze sie mylic ale wiecej niz 3kg nie będzie miala... Ale badania wszystkie sa ok wiec to nie choroba jakas tylko jej urok..
Mojemu gin sie nalezy dobry jack daniels :) naprawde ulzylo mi ze on bedzie przy mnie... Bo jest dobrym gin.. Boje sie rozłąki z synem :\\ na sama mysl glupia chce beczec hehe
 
Dziewczyny ja juz po wizycie..w poniedzialek ide do szpitala bede miala próbę oxcy i do wtorku mam urodzic .. Jak wszystko bedzie ok w poniedziałek podlacza mnie do okscytocyny i powinnam byc po do max wtorku bo moj gin boi sie ze bede sie meczyc a skoncze jak przy synkowi ze skonczy sie cc ... Ciesze sie ze nie zostawia mnie zdana na sama siebie tylko ze mi pomoze... Mala jest naprawde mala wazy 2432g.. Ale mowi ze nie ma nic zlego bo od początku ciąży jest mala..a nie ze bp stanęła waga.. Wiadomo pomiar moze sie mylic ale wiecej niz 3kg nie będzie miala... Ale badania wszystkie sa ok wiec to nie choroba jakas tylko jej urok..
Mojemu gin sie nalezy dobry jack daniels :) naprawde ulzylo mi ze on bedzie przy mnie... Bo jest dobrym gin.. Boje sie rozłąki z synem :\\ na sama mysl glupia chce beczec hehe
Też miałam ten problem z rozstaniem z synem ale to szybko minie i szybko wrócisz do niego już z rodzeństwem
 
Btw uzywacie dziewczyny aplikacji na telefon, ktore pozwalaja Wam sledzic, jak czesto dziecko je/ile ml, jak czesto i dlugo spi, jak czesto ma zmieniana pieluszke? Powiem Wam, ze mi taka aplikacja ulatwia sledzenie wszystkiego. Tez przydala mi sie podczas wizyt poloznej, kiedy pytala ile pieluch mala miala zmienianych w przeciagu 24 h itp.


Angela - gratulacje!!
 
Ostatnia edycja:
Angela, gratulacje.

Jetkaaa u was od razu po terminie wywołują oxy? U nas czekają do ukończenia 41 TC bo podobno większość sama w tym tyg rodzi.
Fajnie że gin tak dba. Mój też będzie mnie do szpitala przyjmował.

Ja żadnych aplikacji przy dziewczynach nie stosowałam. Nie było potrzeby.

Jakiś dziś taki dzień ni w 5 ni w 10. Chyba przez to niskie ciśnienie.
 
reklama
Witamy :)
Zobacz załącznik 857837
Natan 17.05 11.00 3730kg 54cm . 13 godzin masakry ;)
Gratulacje Kochana!!! Super, że synek już jest przy Tobie :) Wypoczywaj teraz :D

@Jetkaa fajnie, że Twój gin ma takie podejście:) Wszystko więc wskazuje na to, że będziesz pierwsza hihi.

Ja się zastanawiam czy jechać na KTG czy nie. Mój wyjeżdza na weekend i boje się, że mnie zostawią i będę leżeć do terminu. Ale z drugiej strony brzuch mam cały czas jak kamień i mocno mi się spina :frown:
Nie wiem co robić powiem Wam szczerze, mała się leniwie przesuwa więc z nią raczej ok. :)
 
Do góry