reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mi sie trzymaly zawsze 1.5miesiaca ,mam jedna kosmetyczke więc zobaczymy [emoji4] ja przez hormony mam rude końcówki wlosow, mimo ze jestem blondynka.. Wyglada to jak nie udane ombre heheh... Fryzjerka próbowała wszystkiego nawet wlosy scielam ..:\ takze czekam po porodzie czy sie zmieni coś ...fryzjerka jak kolor nie chcial zlapac pytala sie czy nie jestem w ciazy a bylam [emoji4] a nie wiedzialam jeszcze o tym...
Takze mam nadzieję ze bedzie ok:)

No widzisz - mi farba złapała [emoji3] Ale ostatni raz farbowałam w grudniu - może w następnym tygodniu podjadę ofarbować sobie jeszcze przed porodem [emoji6]
Rzęsy za to lipa, dlatego rezygnuje z nich na jakiś czas. Szkoda kasy. Zrobię może podejście w sierpniu [emoji5]
Oby u Ciebie było Okey [emoji39]

@sredec1982 mam nadzieje, że to nie będę ja [emoji39] Głupotę z D zrobiliśmy ... bo od tak dawna mamy post między nami, że dzisiaj już nie wytrzymaliśmy. [emoji5] Hihi zobaczymy ... mam nadzieje, że nic nie wywołaliśmy [emoji849]
 
reklama
Ja np próbowałam zafarbować włosy miesiąc temu jakoś żeby wyglądać w miarę jak człowiek i zapłaciłam 130zl i miałam je mooooze tydzień :/ nie złapały i zmyły się do naturalnego koloru :p robiłam tez paznokcie ale to była głupota bo i tak musiałam ściągnąć żeby do porodu nie mieć a teraz mam mega słabe :( ale już trochę odrosły wiec zetnę przed porodem i na wakacje mam nadzieje ze wyzdrowieją :p
 
Ja np próbowałam zafarbować włosy miesiąc temu jakoś żeby wyglądać w miarę jak człowiek i zapłaciłam 130zl i miałam je mooooze tydzień :/ nie złapały i zmyły się do naturalnego koloru :p robiłam tez paznokcie ale to była głupota bo i tak musiałam ściągnąć żeby do porodu nie mieć a teraz mam mega słabe :( ale już trochę odrosły wiec zetnę przed porodem i na wakacje mam nadzieje ze wyzdrowieją :p

Dziś byłam na porodowce i pielęgniarka powiedziała, że nie ma konieczności ściągania. No ale sama zdejme, bo i tak do takiego maleństwa chcę mieć krótsze, by malej nie zadrapać
 
Ja zdjęłam żel parę dni temu ... Szkoda mi ich ale jak się ogarniemy finansowo to wrócę ... Jednak 100zl co miesiąc to trochę dla mnie teraz dużo i wolę zakupowo-ubrankowo dla dzieci poszaleć niż pazurki [emoji13]
 
A byłam dziś wieczorem na ktg, bo nie wyczuwalam małej za bardzo. Poza tym lekarka rodzinna zasugerowała. Na.szczęście wszystko ok, serduszko fajnie biło, trochę sie poruszała, ale tak jak żółw, smyrajac. W brzuchu też mam dziś dziwnie, ciśnie jakos u dołu jak nigdy. Miałam wrażenie że mam skurcze, bo tak dziwnie jajniki działały... No ale na ktg brak skurczy - na szczęście, bo cc dopiero 14.05.
Ktg nylo na porodowce, a tam spokojnie, cicho, jeden dzidziuś się odezwał. Fajnie, fajnie. Również lekarka i pielegniarka przemiłe. Odebrałam też wyniki gbs i wszystko ok, no ale dla cc i tak to bez znaczenia. No ale, jakby się mała jeszcze odwróciła, to jeden proem z głowy ;)
 
Nie ty jedna :) wiecznie krece sie raz na jeden bok raz na drugi a jak usnelam to moj maz o 6.30 postanowil wstac i troche na podworku popracowac i mnie niechcacy obudzil bo mam mega lekki sen :(
 
@Brzuszkowa dobrze, że u Ciebie dobrze [emoji6] A jakie ułożenie ma mała??

Dziewczyny... mam dosyć bezsennych nocy ☹️ Od 2 nie śpię ...

Ułożenie miednicowe. U mnie z tą nocą też różnie bywa. Raz to idę spać o 1.00 innym razem wstaję 4/5.00 rano. Dziś było jedno i drugie ;) po wczorajszu jestem tak padnieta, że nie chce mi się wstać...
Mam jeszcze tyle do prania, a automat mi się zepsuł... :oops:
 
reklama
Dzień dobry
@basia89 gratulacje!!!
@Brzuszkowa współczuję u nas też ledwo pralka ciągnie tylko patrzeć kiedy padnie a też dzisiaj tyle prania i wogole roboty mam pełno bo przez szpital wszystko mi się obsunelo ehh.

Biorę sie powolutku za robotę, życzę miłej i pogodnej soboty.
 
Do góry