reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej

@Hope , @Blondynka1988 gratulacje dla Was!! Dużo zdrówka życzę:biggrin2:
@MB91 u mnie dziś zaczął się 35tc, jak pójdę do gin w czwartek na ściągnięcie pessara to bedzie praktycznie 36tc i bede mogła rodzić w naszym szpitalu ale mój lekarz przeczuwa że ściągniecie pessara nie wywoła odrazu porodu i jeszcze troszkę pochodzę ja osobiście przed majówką nie chce rodzić. A co do czopu to ja nie pamietam żeby mi coś takiego wypadło więc chyba można przeoczyćo_O
 
Dzień dobry.

Kciuki za rodzące ;)

Gosik88 a ty to masz już takie konkretne objawy że lada dzień się zacznie. Może skonsultuj z lekarzem te zastrzyki.
 
Mi w pierwszej ciąży czop odszedł po wizycie u gina i badaniu. Ale chyba lekarz specjalnie niezbyt delikatnie mnie badał żeby trochę szyjkę pobudzić. Wody się saczyly ale pecherz przebili mi na porodówce dopiero. I jeszcze wód sporo było.
Z Kasią nie kojarzę żeby czop odszedł. Wody też się nie saczyly a do szpitala trafiłam z 2 cm rozwarciem.
 
Dzień dobry.

Kciuki za rodzące ;)

Gosik88 a ty to masz już takie konkretne objawy że lada dzień się zacznie. Może skonsultuj z lekarzem te zastrzyki.
Rozmawiałam z nim, mówił żeby w dniu odejścia wód nie wziąć dawki, ale wróżka nie jestem i nie wiem kiedy to się stanie. Dziś nie wzięłam, bo się boję. Jak do jutra rana nic się nie będzie działo to zrobię około 6. W ogóle skończył mi się euthyrox i zapomniałam wziąć receptę ehh.
 
reklama
Do góry