reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Link do: szczesliwa66 mnie nic takiego nie boli:\ a rozmawialas z ginem o tym?

A ja dzis po szalenstwach:) malego zostawilam siostrze a mama zaprosila mnie na ogladanie ciuszkow w pepco:) wiadomo jak sie skończyło :) a ze to babci 1 wnuczka fundla nam sliczne ubranka:) rozek, recznik z kapturekiem, spodnie/rajstopy 4×, czepeczke i pajacyka:) śliczne! Oprócz tego lenor niebieski mmm, i vizir 5kg :) bo w tym bede prac ciuszki zeby odplamic itp babcia poszalala:)!
 
reklama
20180223_160811-1.jpg
20180223_160855-1.jpg
20180223_160705-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180223_160855-1.jpg
    20180223_160855-1.jpg
    601,1 KB · Wyświetleń: 405
  • 20180223_160811-1.jpg
    20180223_160811-1.jpg
    691,1 KB · Wyświetleń: 410
  • 20180223_160705-1.jpg
    20180223_160705-1.jpg
    547 KB · Wyświetleń: 400
Dziewczyny mam pytanie
W nocy jak spie i przewracam sie z boku na bok to boli mnie krocze tam w srodku jakby mnie ktos zgwalcil albo kopna mnie tam i jak ide rano sikac to tez tak boli a przez dzien czasami tylko.
Tez tak macie?

Mam tak samo. Czasami nawet jak idę to mnie coś ukłuje. Albo pachwiny... aż czuje jak się naciągają [emoji39]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie boisz się że jak potem będzie niemowlę to kot będzie ci wskakiwał, z doświadczenia wiem że ciężko kota oduczyć takich nawyków.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, ja jestem behawiorystą zwierząt i z doświadczenia wiem, że koty akurat lepiej zapoznać z meblami dla dzieci wcześniej, żeby się z nimi oswoiły i zdążyły nimi znudzić :) pomagałam już kilku rodzinom przygotować ich koty i psy na przyjęcie nowego członka rodziny i zazwyczaj jeśli zacznie się odpowiednio wcześniej to udaje się to bez problemu, z jak najmniejszym stresem dla wszystkich stron :)


Co do ustępowania miejsca - ja jeżdżę komunikacja miejska i nikt mi nie ustąpił jeszcze. Gdybym czuła się zle to bym o to poprosiła :) to nawet nie jest kwestia braku kultury moim zdaniem - teraz zima w kurtkach to nie zawsze widać brzuszek, plus jak ja siedzę to np bardzo często robię coś na telefonie, czytam książkę albo słucham muzyki i patrzę w okno, nie poluję na to żeby komuś ustąpić, wiec wyobrażam sobie ze inni maja tak samo. Tak samo kobiety w kasie - one często maja tak dużo pracy, ze naprawdę nie oczekujmy od nich ze będą wyszukiwać potencjalne ciężarne gdzieś na końcu kolejki, wystarczy powiedzieć „przepraszam, jestem w ciąży” i na pewno ludzie bez problemu przepuszczą.


dev131ps___.png
 
Mono na jakim świecie ty żyjesz [emoji16] hihi nie no nie spotkałam się jeszcze ani razu żeby wszystkim odpowiadało to że ciężarna maja przepuścić, zawsze znajdzie się ktoś kto by cie najchętniej wzrokiem zabił [emoji13]

Jetkaa a rożek też z Pepco ? On jest usztywniany ? Jeden kupiłam na Olx ale chciałabym jeszcze mieć jakiś zapasowy.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mono na jakim świecie ty żyjesz [emoji16] hihi nie no nie spotkałam się jeszcze ani razu żeby wszystkim odpowiadało to że ciężarna maja przepuścić, zawsze znajdzie się ktoś kto by cie najchętniej wzrokiem zabił [emoji13]

Jetkaa a rożek też z Pepco ? On jest usztywniany ? Jeden kupiłam na Olx ale chciałabym jeszcze mieć jakiś zapasowy.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pepco:) a cena super 24.99 na promocji . nie nie usztywniany bo stwierdziłam ze pozniej z tego moze byc kouderka:) a to tylko i tak na chwile:) a z Olx też chcialam zamówić ale z dostawa wychodzo drogo.. A tak to za grosze mam nowy:)
Moj maly jak wyszliśmy ze szpitala odrazu zwymiotowal na rozek hehe wiec dobrze miec 2 :) ja mam rozek bo moj D się boi trzymac dzidzie bez tego. Czy nawet jak ktoś przyjdzie to tylko w rozku daje dzidzie:)
 
reklama
Hej dziewczyny. Temat akutalnie na topie więc pochwalę się że dzisiaj pierwszy raz przepuszczono mnie w kolejce w Biedronce :) stanęłam w jednej kolejce za jakąś babką i rodziną a w kolejce obok było 3 różnych mężczyzn i po kolei mnie przepuścili :D

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry