reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witam:)
Ja już 2 pączki zjadłam i raczej starczy na dziś;)
Też dostałam skierowanie na glukozę ale idę po niedzieli, wynik mam na 3 dzień bo wysyłają do innego miasta do laboratorium mogłabym iść gdzieś gdzie bede miała tego samego dnia ale tu gdzie robie mam taniej ale jak by coś było nie tak to zadzwonią z laboratorium bo mają nr tel.

Do szkoły rodzenia się nie wybieram, w pierwszej ciąży też nie byłam i trochę się obawiałam czy dam radę ale troszkę się doinformowałam u różnych źródeł i dałam radę myślę że teraz przy drugim dziecku też bedzie wszystko ok:)
 
reklama
Witam nową mamusię:)
Ja jak narazie na spanie nie narzekam choć przyznam że w ciągu nocy to kilka razy przekręcam się z boku na bok:)
@MB91 też przymierzam się do listy wyprawkowej i chyba dzisiaj się za to zabiorę bo w weekend wybieram się na większe zakupy to chciałabym już coś ogarnąć bo jeszcze nic nie mam:(
 
M
@Zeni-maj dzień dobry [emoji3]

Ja już zjadłam pączka[emoji507][emoji507][emoji507] Mniam! Palce lizać [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ @Jetkaa coś z tymi pączkami jest w tej ciąży! Masz racje [emoji16] Ale może to przez to, że w naszych brzuszkach mieszkają dziewuchy? [emoji23][emoji41] Zobacz w sumie jak od początku nas na pączki i słodkie bierze [emoji6]

Moja Zuzia kręci się niemiłosiernie[emoji3] Dostała dzisiaj taką dawkę słodkiego, że Hoho [emoji13]
A ja w końcu chyba zaraz wezmę i zrobię listę wyprawkową. [emoji4] Zawsze co chce ją tak do końca zrobić, to coś.
Jutro jedziemy na weekend do rodziców mojego D. - i znowu podróże [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja czekam niecierpliwie na paczki bo moj D pojechal po takie dobre, robione jak dawniej :) pojechal az 15km po paczka hehe:) ale innego nie zjem nie lubie takich sztucznych..

Fakt chyba cos w tym jest ze dziewuchy bedziemy miec i kochamy paczki hehe :)

Ja liste juz mam zrobiona ale na zakupy pojade po nastepnym usg bo nadal gdzies z tylu głowy mam ze to moze byc chlopak i nie chce kupić czegos nadaremno:) i w tedy juz kupie wszystko od przyborow po ciuszki ktorych mi brakuje i wyprawke do szpitala dla mnie i dzidzi :)
 
Tez czekam na poniedzialkowa wizyte, niecierpliwie, sporo pytan a i tak sobie powiedzialam ze po wizycie zamawiam wszystkie te wyprawkowe gadzety, no i zastanawiam sie nad szlafrokiem, bierzecie do szpitala?., Ja mam polarowy ale mysle o takim cienkim z dzianiny, nie mam doswiadczenia czy sie przyda ostatni porod byl sierpniu wiec upaly, no i nie kupowalam nic na 56 i chce zobaczyc w jakim tempie rosnie maluszek, itd, itp.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez czekam na poniedzialkowa wizyte, niecierpliwie, sporo pytan a i tak sobie powiedzialam ze po wizycie zamawiam wszystkie te wyprawkowe gadzety, no i zastanawiam sie nad szlafrokiem, bierzecie do szpitala?., Ja mam polarowy ale mysle o takim cienkim z dzianiny, nie mam doswiadczenia czy sie przyda ostatni porod byl sierpniu wiec upaly, no i nie kupowalam nic na 56 i chce zobaczyc w jakim tempie rosnie maluszek, itd, itp.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biore szlafrok :) moim zdaniem sie przyda:) ja rodzilam w wrześniu i teraz bedzie w maju wiec pogoda mniej wiecej taka sama:)
 
No w końcu się dziś wyspałam jak trzeba. Wywaliłam chłopa do drugiego pokoju bo miałam dość przeskakiwania w nocy przez niego. I nikt mi dziś nie chrapał, nie sapal, mogłam się swobodnie przekręcić na drugi bok :) po prostu cudownie . Gnilam w łóżku do 11, teraz czas na śniadanie. Wieczorem wizytka, zobaczymy ile podrósł mój maluch. Średnio przybiera około 100 gram na tydzień więc dziś powinien ważyć coś około 1100-1200 gram, chyba, że teraz przybiera już szybciej.

3jgxskjosc311c31.png
 
Ja muszę czekać jeszcze 13 dni do wizyty...
Już bym chciała zobaczyć maluszka, ile waży ;)

Ja od kilku ładnych tygodni mam ochotę na słodkie.
Najpierw królowała kiszona kapusta, rolmopsy, płaty śledziowe a`la Bismarck, wszystko co mega ostre i kwaśne :D
 
Hej dziewczynki ;) Ale dawno tu nie zaglądałam *-* No cóż, lepiej późno niż wcale! Ja wczoraj miałam wizytę - maluszek waży już 1160g *-* wydaje mi się, że dość sporo! xD No cóż, jakoś się doturlam do maja ;)
 
Ja chodzę do szkoły rodzenia, stwierdziłam ze po 1 ja czytam w necie o obsłudze dziecka ale mój mąż nie [emoji6] a poza tym wzięłam taka gdzie zajęć z kursu podstawowego jest tylko 6, a potem się wybiera od nich na co chce się iść. I są tez ćwiczenia fizyczne. I wszystko na NFZ [emoji4]
Teraz właśnie wczoraj skończyliśmy kurs (jeszcze pełno próbek dostaliśmy, jakieś pampersy, butelkę avent, kremy na sutki, podkłady do przewijania itp).
Idę sobie w lutym jeszcze na ćwiczenia oddechowe, porady o pierwszej wyprawce i warsztaty noszenia w chuście [emoji4]
Ja chciałam chodzić bo jestem pracoholikiem, teraz na L4 od piątku i wiem ze oszalalabym w domu z nudów, a tak to choć do ludzi wyjdę sobie (bo te zajęcia wszystkie /poza szkoła rodzenia ta podstawowa/ są rano kiedy wszyscy w pracy [emoji4])


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry.
Ja dziś mam wizytę i 17:30. Trzymajcie kciuki.

Szlafrok do szpitala jak dla mnie konieczny ale ja biorę cienki bawelniany. Nie chodzi o to czy zimno czy ciepło ale żeby nałożyć coś na siebie jak idę do WC czy do łazienki albo jak ktoś s przyjdzie.
 
Do góry