reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A z ciekawości jakie ma wymiary i ile dałaś?

oar8csqvnqc16ryj.png
100 zł za łóżeczko,materac i kolderke

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Bardzo ładnie @sredec1982 [emoji3]

ja właśnie też stawiam na białe - z tym, że zastanawiam się jeszcze nad drugą opcją - łóżeczka turystycznego z regulowanym poziomem... u mnie problem jest taki, że mamy małe mieszkanie - 2 pokoje z czego jeden z aneksem kuchennym; i tak na serio to dwa łóżeczka nie zmieszczą się a maluszka będę chciała mieć raczej w pomieszczeniu gdzie będę przebywać. I tutaj wygodniejsze by było turystyczne [emoji5] Za nim też przemawia to, że w wakacje chce jechać do rodziców na jakieś dwa tygodnie a wtedy dzidzia będzie spać we własnym łóżeczku (swój zapach i takie tam).

Ja właśnie skończyłam prace i mam zamiar podjechać zobaczyć na żywo wózki w bobowózki - szukam na razie na ślepo bo tak naprawdę nie wiem za bardzo na co zwrócić uwagę - może coś mi ciekawego wpadnie w oko [emoji3]

Znowu dzień nabiału u mnie :
Rano naleśniki z serem, nutellą i bananem , przed chwilą dwa serki wiejskie [emoji1362]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja wlasnie wcinam.kotlety mielone drobiowe. Generalnie do miesa mnie ciagnie.

Ja znowu kicham. Non stop od poczatku ciazy. Maz sie smieje ze mam alergie na ciaze.

Na tym etapie wg mnie brzuch nie powinien twardniec. Trzeba wziac no spe i odoczac. Moze magnezu brakujr- trzrba suplementowac. Odstawic kawe. Ja mam od gina przepisana spasmoline na wypadek gdyby brzuch bolal lub twardnial. Walczylam ze skurczami i twardniebiem brzucha cala poptzednia ciaze wiec teraz zwracam na to uwagr.
 
reklama
Ja mam tez miale lozeczko ale przy moim synu musze je odmalowac i odświeżyć żeby ladnie wygladalo:) w sumie za 100zl kupic nowe to nie duzo:)
Ja nie mialam weny do gotowania więc ugotowałam pierogi ruskie;) mmm:) musze kupic nam pościel bo już 3 sie potargaly jedna jest juz za mala a jedna nie nadaje się hehe u nas strasznie poszewki sie wycieraja:)
 
Do góry