reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja mieso moge jesc ale nie w kazdym daniu:) a co do mięsa w mc nie jem bo mi nie smakuje blee:\ jedyne co to lody lub macwrap:) mmm:) a kawe rozpuszczalna nie pije odrzucilo mnie chodz zaczęłam pic fusiata kawe:)mam sie śmieje:) aaaa i mandarynki :)
 
reklama
Niektóre wózki są droższe od samochodów, masakra

3jgxskjosc311c31.png
 
Mam to samo !! Otwieram oczy i kicham !! Miałam wcześniej katar alergiczny ale teraz to jakaś masakra.. codziennie katar [emoji15]


Fajny, oglądałam go [emoji6] ja miałam przy synku tako laret


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png

I byłaś zadowolona?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I byłaś zadowolona?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wózek do lekkich nie należy ale przetrwał 3 lata, a mój syn uwielbiał się wozić. Co do zwrotności nie miałam zastrzeżeń. Zastanawiam się czy warto inwestować w nowy czy jednak zostawić ten który mam..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Masakra próbowałam zalogować sie na forum cały dzień i dopiero teraz mi sie udało, nie wiem o co chodzi :(
@Jetkaa ja tez za mandarynkami bardzo bardzo teraz tylko co ostatnio kupie to więcej mam pestek niż mandarynki [emoji14]
@Gorzatta ja tez mięso tylko z Mc zjem, bo wiesz tam to mięso kolo mięsa nie stało [emoji14] Ale co poradzić - raz na miesiac sobie pozwalam i nie czuje, ze jakos strasznie grzesze :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam mamusie i te stałe i nowiutkie ja dziś zaczęłam dzień z bliskim spotkaniem z WC ale już przeszło jadę zawieść dziecko do szkoły pogoda ostatnio standardowa szaro buro i ponuro do tego padało i zimko.miłego dzionka

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry