reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale jakoś nie mam weny [emoji6] niezbyt dobrze się ostatnio czuję , ciągle boli mnie głowa, a ciśnienie w normie... Nie wiem co się dzieje... Ryczę też ostatnio bez powodu... Ahhh te hormony [emoji16]

Jeśli chodzi o zaparcia, to problem mi nie znany, bo ja to właściwie jak już mam problem to w drugą stronę...

Ostatnio mogłabym jeść ciągle tylko jabłka, mandarynki i ogórki korniszony z chili [emoji16]

Pogoda u nas dzisiaj paskudna, zimno, trochę śnieg popruszy, ale się nie utrzymuje. Ciemno jakość, ponuro... Nie fajnie.

Czekam do piątku, bo w grudniu mam dzwonić umówić się na połówkowe. Już nie mogę się doczekać. W czwartek wizyta u gina, zobaczymy czy potwierdzi się płeć i będzie dziewczynka. Zastanawiam się, czy chce, żeby się potwierdziło, czy nie, bo w sumie mamy już kilka ubranek dla dziewczynki, ale co do imienia totalnie nie umiemy się dogadać, a dla chłopca nam lepiej idzie [emoji6] jestem bardzo ciekawa...

W ogóle zastanawiam się, bo czasem czuje takie jakby...twardnienie brzucha, tam na dole, macicy i zastanawiam się czy jest to normalne? Macie też tak?

Uff, ale się napisałam [emoji16] mam dzisiaj trochę luźniejszy dzień i mam zamiar z tego skorzystać [emoji16] dobrego dnia wszystkim [emoji6]

oar8csqvs04uqtsh.png
Hej.
Ja cały zeszły tydzień też miałam bóle głowy bez powodu.dzis trochę lepiej ale za to kluje mnie podbrzusze jak na okres.szczegolnie jak wstaje i stoje:( zaparcia są i z każdym dniem czuje się coraz bardziej zmęczona i wielka.:( 18 tc zaraz 19 i polowkowe;) wciąż nie wiem jaka płeć.nis robili mi usg od prenatalnych w 12 tc..bo jak mówi lekarz za duzo to nie zdrowo :( mam nadzieję że to kłucie nie jest niczym złym. Czasem miałam wcześniej ale bardzo sporadycznie A dziś prawie cały dzień mnie łapie. Coraz trudniej mi się pracuje.marze o l4. Szczególnie że pracuje z dziećmi w szkole i wracam do domu po 21:00 :(
Z przyjemniejszyxh spraw to kupiłam już całkiem sporo;) łóżeczko, przewijak,kołderką,ciuszki,śpiworki,czapeczki,sliniaczki, nawet tapete;) bo jeszcze pokój został do zrobienia. Termin mam na 26 kwietnia ale Was jakoś lepiej się czyta niż kwietniowki. One chyba w zamkniętej grupie się udzielają,a ja nie chce tworzyć takiej. No nic.milego dnia i w dobrej formie Wam życzę;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
W ogóle zastanawiam się, bo czasem czuje takie jakby...twardnienie brzucha, tam na dole, macicy i zastanawiam się czy jest to normalne? Macie też tak?
wlasnie o tym maialam pisac, mi tez sie zdarza twardy brzuch, pytalam gina, mowil ze to normalne, pamietam ze w poprzednich ciazach tez tak mialam ale bylo to pozniej....

pracuje z dziećmi w szkole i wracam do domu po 21:00
o jaaa dlaczego tak pozno konczysz?
ja jestem od tygodnia w domu, polecam :)
 
Hej.
Ja cały zeszły tydzień też miałam bóle głowy bez powodu.dzis trochę lepiej ale za to kluje mnie podbrzusze jak na okres.szczegolnie jak wstaje i stoje:( zaparcia są i z każdym dniem czuje się coraz bardziej zmęczona i wielka.:( 18 tc zaraz 19 i polowkowe;) wciąż nie wiem jaka płeć.nis robili mi usg od prenatalnych w 12 tc..bo jak mówi lekarz za duzo to nie zdrowo :( mam nadzieję że to kłucie nie jest niczym złym. Czasem miałam wcześniej ale bardzo sporadycznie A dziś prawie cały dzień mnie łapie. Coraz trudniej mi się pracuje.marze o l4. Szczególnie że pracuje z dziećmi w szkole i wracam do domu po 21:00 :(
Z przyjemniejszyxh spraw to kupiłam już całkiem sporo;) łóżeczko, przewijak,kołderką,ciuszki,śpiworki,czapeczki,sliniaczki, nawet tapete;) bo jeszcze pokój został do zrobienia. Termin mam na 26 kwietnia ale Was jakoś lepiej się czyta niż kwietniowki. One chyba w zamkniętej grupie się udzielają,a ja nie chce tworzyć takiej. No nic.milego dnia i w dobrej formie Wam życzę;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Mnie głowa też bolała cały tydzień może ciśnienie kiepskie wczoraj jak się położyłam brzuch mnie bolał jak bym kolke miała od żeber z boku do samego dołu jak by di jajników obu nie mogłam zasnąć takie ciągłe kucie mam nadzieję że wszystko dobrze bo gin 20.12 a prenatalne w styczniu.mój gin robi mi co wizytę usg miałam 3 wizyty na 2 od środka a ostatnio przez brzuch plus prenatalne :-) fajnie ze juz tyle kupiłas ja patrze za łóżeczkiem podobają mi się białe

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiłam białe;) polecam olx. Można naprawdę kupić taniej:) na razie mam tyle. Ale wygląda wspaniale:D późno kończę bo to szkoła dodatkowa więc też zaczynam później koło 14:00:/
9efaedb22bc84eba537b525bdf91d216.jpg
45e5ea43574ac8257b231d077d068c5d.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Wygląda super do białego dużo pasuje i szare i niebieskie i różowe ładnie i stylowo

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry