reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A ja muszę się przejść za spodniami, bo tak mnie wzdyma, że zwykłe bolą. A jak wzdęć brak to mogę zapięte jeansy ściągać bez rozpinania guzika.
 
U mnie za oknem ponuro, zobaczymy jak będzie.
Wczoraj jarmark z córką, w sobotę park że znajomymi i kawa u nich. Młoda chora, więc dziś w domu- będzie ciężki dzień, bo to 3dzień choroby, więc forma wraca hehe a najgorsze, co może być to ruchliwy 3-latek w domu, bo pewnie nie będzie jej się chciało wyjść na dwór :/
Ja też czekam na przyszły tydzień- w czwartek wizyta. Fajnie by było poznać płeć- mogłabym ogarnąć w końcu rzeczy po córce.

Witam w klubie.. mój ma katar i kaszel.. gorączki brak.. na razie jest na obserwacji ale jak będzie gorzej to pójdziemy do lekarza [emoji53] w następnym tygodniu Mikołaj w przedszkolu więc mam nadzieje, że się wykuruje


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Jak sobie Kobitki radzicie z zaparciami? Ja wymiekam, chyba pójdę do apteki po czopki... jem owoce, pije dosyc dużo... juz nie wiem...po kilka dni nic a potem czuje choćbym rodziła... masakra

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak sobie Kobitki radzicie z zaparciami? Ja wymiekam, chyba pójdę do apteki po czopki... jem owoce, pije dosyc dużo... juz nie wiem...po kilka dni nic a potem czuje choćbym rodziła... masakra

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie przedwczoraj dopadło, myślałam aż że mi jelito wyszło hehe
Mi wczoraj dosyć szybko pomogły dwie szklanki soku z ogórków kiszonych (może być też z kapusty kiszonej)- sporo probiotyków i Wit C. Na zaparcia jeszcze suszone śliwki i sok z suszonych śliwek, kefir, kiwi
 
reklama
Czesc dziewczyny:) ja mam tez ten problem gazy i zaparcia :\ nie pije kefiru bo nabial nie smakuje mi jak na razie.. A tak to reszta mi nie pomaga:\ pije kompot z jablek i to troszke pomaga:)

Ja spodnie tez musze kupić bo nie chce by uciskaly brzuszek .. Tez mam wizyte w nastepny czwartek:))
U nas sloneczko wyszlo wiec jest ok:)
 
Do góry