reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny u nas też zimno mąż odwiozl starszego synka do szkoły a ż młodszym poszedł na spacer bo ja leżę i co wstanę to nie mogę utrzymać się na nogach :crazy: czy wam też tak jest słabo w ciąży bo już podejrzewam że mam jakiś niedobór witamin ciśnienie mam 100/65 no ale żeby nie mieć na nic siły to już jest męczące :sad:
Frytki uwielbiam szczególnie te własnej roboty no ale nie mam siły ich sobie zrobić :rolleyes2: kiepski dzień się zapowiada jak narazie :unsure:
f2w3rjjgd1pkzy15.png
 
reklama
A i jeszcze dziewczyny czy też tak macie że jesteście non stop głodne ja niczym nie mogę się najeść po obiedzie jestem dalej głodna na niczym nie mogę się skupić bo mi jest niedobrze z głodu trochę to męczące bo ani usnąć nie mogę a jak już się obudzę w nocy to też to samo :growl:
f2w3rjjgd1pkzy15.png
 
Hej dziewczyny u nas też zimno mąż odwiozl starszego synka do szkoły a ż młodszym poszedł na spacer bo ja leżę i co wstanę to nie mogę utrzymać się na nogach :crazy: czy wam też tak jest słabo w ciąży bo już podejrzewam że mam jakiś niedobór witamin ciśnienie mam 100/65 no ale żeby nie mieć na nic siły to już jest męczące :sad:
Frytki uwielbiam szczególnie te własnej roboty no ale nie mam siły ich sobie zrobić :rolleyes2: kiepski dzień się zapowiada jak narazie :unsure:
f2w3rjjgd1pkzy15.png
Tez mam czasem dni ze nie mam sil a czasem mam tyle energi ze szok.
A co do jedzenia to bywa ze jestem glodna i jak mi cos smakuje to sie tak na jem ze az mi ciezko

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję że ten uporczywy głod niedługo minie ;-) ;) też czekam na pierwsze ruchy w pierwszej ciąży poczułam w 18 tyg a w drugiej w 15 tyg :)
f2w3rjjgd1pkzy15.png
 
Witajcie drogie mamy :-) ja mam termin na 15.05 i z przyjemnoscia dolaczylam do Waszego grona :-D jak z samopoczuciem? Czekalam na przyplyw energii wraz z wejsciem w 2 trymestr, ale poki co nie zapowiada sie.. Waga tez spadla mimo braku wymiotow, w poprzedniej ciazy mialam dokladnie ten sam problem :-(
 
reklama
Witajcie drogie mamy :-) ja mam termin na 15.05 i z przyjemnoscia dolaczylam do Waszego grona :-D jak z samopoczuciem? Czekalam na przyplyw energii wraz z wejsciem w 2 trymestr, ale poki co nie zapowiada sie.. Waga tez spadla mimo braku wymiotow, w poprzedniej ciazy mialam dokladnie ten sam problem :-(
Witaj :) być może nic się nie zmieni wraz z 2trymestrem hehehe u mnie tak jest, z wagą podobnie
 
Do góry