reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Lilith, a taksowka? Masz sie iszczedzac a nie rozbijac autobusami po miescie.

U nas tez szaro, buro I deszczowo. Do tego G jutro wyjezdza zniwu....tylko 2-3 dni ale nie lubie jak go nie ma.

Na pocieszenie robie frytki. Chetna ktoras, to zapraszam, bo cala miche nakroilam :)
 
reklama
Lilith, a taksowka? Masz sie iszczedzac a nie rozbijac autobusami po miescie.

U nas tez szaro, buro I deszczowo. Do tego G jutro wyjezdza zniwu....tylko 2-3 dni ale nie lubie jak go nie ma.

Na pocieszenie robie frytki. Chetna ktoras, to zapraszam, bo cala miche nakroilam :)
Ale mi smaka zrobilas [emoji14] Chyba tez sobie dzisiaj fryty zrobię :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith, a taksowka? Masz sie iszczedzac a nie rozbijac autobusami po miescie.

U nas tez szaro, buro I deszczowo. Do tego G jutro wyjezdza zniwu....tylko 2-3 dni ale nie lubie jak go nie ma.

Na pocieszenie robie frytki. Chetna ktoras, to zapraszam, bo cala miche nakroilam :)

Mój jest kierowcą, na ogół go nie ma. Mieszkacie sami, czy z kimś?
 
Lilith, a taksowka? Masz sie iszczedzac a nie rozbijac autobusami po miescie.

U nas tez szaro, buro I deszczowo. Do tego G jutro wyjezdza zniwu....tylko 2-3 dni ale nie lubie jak go nie ma.

Na pocieszenie robie frytki. Chetna ktoras, to zapraszam, bo cala miche nakroilam :)
Pedze bo frytki placki i wszystko co ziemniaczane mmmm pycha

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie schabowy z ziemniakami i salatka na kwasno:) wczoraj zrobilam wiecej zeby bylo na dzis:) tyle co to usmażyć:) plackow nie lubie jakos ale frytki bym zjadla z serem mmm!:))
 
reklama
Za taxi zapłacę ponad stówę więc wolę pojechać autobusem i zapłacę 10zl ... Ja z tych oszczędnych heh... Mój nie jeździ bo ma zabrane prawko tzn może już je znowu zrobić ale nie ma czasu bo pracuje... Kierowca jestem ja bez auta jak bez ręki ... Ehhh nawet nie wiecie jaka jestem wściekła że akurat dzisiaj nawaliło

 
Do góry