reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja już po prenatalnych - wszystko ok, dzidzia zdrowa, być może będzie dziewczynka ;) Lekarz był super fajny, w czw idę jeszcze do genetyka poznać wynik testu Pappa :) Zdjęcia nie wstawię bo za duży plik mi wychodzi, wstawiłam na fb :D

Gratki.
Na która masz genetyka ? Tez mam w czwartek 15.30 Prof Limon

Nie mogę spać. Miałam koszmar z moim ojcem w roli głównej.
Nie znoszę dziada. Zazdroszczę każdej która ma normalnego ojca.
Mój kosmita, egoista, egocentryk, porywczy furiat. Mam minimum kontaktu to w nocy mnie w koszmarach nawiedza. Już wolałabym walnięta Tesciowa - tez mam i na szczęście mieszka daleko, niż takiego tatę.
Moja Tesciowa już nawet nie dzwoni. Tylko do męża na kom i dzięki temu mam spokój.

Oczywiście nie mogę już zasnąć.

Dzisiaj wizyta u naturopaty. Moja ostatnia deska ratunku przed insulina nocna.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry.
Wspolczuje sytuacji w rodzinach..... cos jednak z tymi tesciowymi jest ze nie moga sie z synowymi dogadac. Ja na swoja nie moge narzekac. Mieszka 200 metrow od nas, czasrm wpadnie, jak trzeba dzieci przypilnuje czy cos pomoze jak powiem. Sama raczej sie nie wpieprza nam w zycie z butami chociaz zdarzy sie jej czasrm miec jakis dziwny pomysl. Ale mieszkac bym z nia nie mogla, obie mamy mocne charaktery.

Kyo dzisiaj wizytuje?
 
Cześć dziewczyny!
Ja właśnie wróciłam z laboratorium. Upuścili mi 5 fiolek krwi [emoji33]
@klaslaw1987, trzymam kciuki [emoji110]️ wszystko będzie dobrze [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@natkape @klaslaw1987 kciuki
Ja na 16, czyli pewnie 16.30. Niby pierwsza, a i tak jest obsuwa zawsze

To kciuki [emoji110]️ i żebyś nas nie trzymała tak długo w niepewności jak ostatnio !! [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dpe8kin74.png
 
Do góry