reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Gosiu uważaj co jesz[emoji846] to nie utyjesz. Będziesz się jeszcze chwalić brzuszkiem ciążowym. Zobaczysz ze będzie dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś to zaszalalam bo tak jak sobie obiecalam zaszłam do maca, a potem zjadłam bułkę smażona w jajku ;) czas przystopować te kalorie.

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Ja duzo musialam lezec w poprzedniej ciazy I schudlam 4 kg w stosunku do wagu wyjsciowej. Tylko ze ja na diecie cukrzycowej bylam.
Aktualnie waga stoi w miejscu.

W pierwszej ciazy za to bylam bardzo aktywna, pracowalam do konca I przytylam prawie 20 kg. Ale to chyba dlatego ze zywilam sie frytkami z keczupem I grejfrutami.
 
Dziewczynki wrocilam wlasnie od lekarza. Nie podobal mu sie moj cukier i powiedzial zebym zrobila ta krzywa cukrowa. Jaki cukier to jest ten zly? I orietuje sie ktos jaka jest cena krzywej cukrowej?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej hej :) Cały dzień jeździłam w kółko, wieczorem jeszcze byłam u koleżanki w szpitalu, bo będzie miała zabieg - ciąża się jej nie rozwijała, ale na szczęście jest w dobrym stanie psychicznych ech... :(

@Hope i @tysia123 super, że już po prenatalnych i wszystko ok :)

@Gosika88 dobrze, że już możesz być w domu, dbaj o siebie :)

Ja miałam wizytę w południe - dzidzia ma 3,22 cm i jest na razie wszystko ok - wyniki krwi i moczu lekarz mówi, że też ok - schodzić już mam powoli z tych końskich dawek leków jakie musiałam brać po ivf, Bogu dzięki już nie muszę sobie robić zastrzyków w brzuch...
Dzidzia majtała nóżkami i rączkami, aż się rozryczałam na fotelu - zero obrzęków tak jak ostatnio, a jeszcze mąż cichcem nagrał całe usg więc mogę co chwilę patrzeć jak się rusza na komórce :D

Kolejne usg normalne mam za mc, a prenatalne za 2.5tyg :) Dziś jestem szczęśliwa :D I może piszę trochę bez ładu... :p

@Hope kochana jesteś, że tak dopytujesz ;) i @0olcia też na fb :)
 
Hej hej :) Cały dzień jeździłam w kółko, wieczorem jeszcze byłam u koleżanki w szpitalu, bo będzie miała zabieg - ciąża się jej nie rozwijała, ale na szczęście jest w dobrym stanie psychicznych ech... :(

@Hope i @tysia123 super, że już po prenatalnych i wszystko ok :)

@Gosika88 dobrze, że już możesz być w domu, dbaj o siebie :)

Ja miałam wizytę w południe - dzidzia ma 3,22 cm i jest na razie wszystko ok - wyniki krwi i moczu lekarz mówi, że też ok - schodzić już mam powoli z tych końskich dawek leków jakie musiałam brać po ivf, Bogu dzięki już nie muszę sobie robić zastrzyków w brzuch...
Dzidzia majtała nóżkami i rączkami, aż się rozryczałam na fotelu - zero obrzęków tak jak ostatnio, a jeszcze mąż cichcem nagrał całe usg więc mogę co chwilę patrzeć jak się rusza na komórce :D

Kolejne usg normalne mam za mc, a prenatalne za 2.5tyg :) Dziś jestem szczęśliwa :D I może piszę trochę bez ładu... :p

@Hope kochana jesteś, że tak dopytujesz ;) i @0olcia też na fb :)
Super wieści z wizyty. Kolejnych równie dobrych
 
Gratulacje wszystkim udanych wizyt.

Jeśli chodzi o wit D to w ciąży zwiększa się zapotrzebowanie. Oficjalne zalecenia do prowadzenia ciąży w Polsce to suplementacja wit D, kwas foliowy i jod.

Ja po wizycie u gina i endo. Wszystko ok z dzidzią, nadrobił wielkością więc termin w tej chwili to 31.05 - czekamy jeszcze na prenatalne z ostatecznym terminem. Niestety cukier rzeczywiście za wysoki - mam powtórzyć za 2 tyg. Wizyta dopiero 30.11, wcześniej prenatalne 23.11.
 
Gratulacje wszystkim udanych wizyt.

Jeśli chodzi o wit D to w ciąży zwiększa się zapotrzebowanie. Oficjalne zalecenia do prowadzenia ciąży w Polsce to suplementacja wit D, kwas foliowy i jod.

Ja po wizycie u gina i endo. Wszystko ok z dzidzią, nadrobił wielkością więc termin w tej chwili to 31.05 - czekamy jeszcze na prenatalne z ostatecznym terminem. Niestety cukier rzeczywiście za wysoki - mam powtórzyć za 2 tyg. Wizyta dopiero 30.11, wcześniej prenatalne 23.11.

Super, gratki :D

Ja wit D też biorę dodatkowo mimo witamin Femibion 1 :)
 
reklama
Dzień dobry... Chyba że dwa dni mnie tu nie było więc nie jestem w temacie.

U mnie remont już się skończył...auto naprawione więc.moge śmigać... Ja miałam wczoraj wizytę u gina i wszystko jest ok kazała dodatkowo brać acard75g i dha 250.... 31.10 usg genetyczne więc malzowinek jeszcze się zalapie na oglądanie z mną dzidzi.
Obecnie czekam na tel od diabetologa kiedy pierwsza wizyta bo jeszcze na żadnej nie byłam bo dostać się do niego to jakaś masakra. Więc nawet nie wiem jakie mam cukry.

 
Do góry