reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry.
Ja dziś kolejny dzień odpoczynku.
Aczkolwiek mamusia mojego faceta potrafi skutecznie zepsuć humor nawet na urlopie...
A wszystko dzięki naszej agentce która uwielbia skarżyć się na nas gdy tylko powiemy jej ciociom ze coś robi źle i znów najgorsza jest Klaudia i jej najstarsza siostra. Postanowiłam nie psuć sobie humoru i rozwiązać sprawę zaraz po urlopie czyli w niedziele [emoji4]
Będą iskry szły [emoji4]
No ale cóż. Dziś jeszcze jedna imprezka przed nami a jutro ok 12 wyruszamy w stronę domku...
Krótko ale intensywnie bo nie mamy czasu się nudzić [emoji4]
Wczoraj zaczęłam 11 tydzień i juz nie mogę się doczekać żeby zobaczyć w końcu maluszka który będzie juz spory na pewno [emoji4] ale strach jest czy aby na pewno wszystko jest dobrze...

 
reklama
@LilithGoth32 z ciekawości zapytam, czy czekasz na wizytę u dr Molędy? :)

@Kasiales cóż, chyba nikt z nas nie lubi gdy się źle o nas opowiada. A dzieci zawsze wolą być chwalone :), więc skoro Wy naskarżyliście na nią, ona w obronie- na Was. Logiczne ;).
 
@LilithGoth32 z ciekawości zapytam, czy czekasz na wizytę u dr Molędy? :)

@Kasiales cóż, chyba nikt z nas nie lubi gdy się źle o nas opowiada. A dzieci zawsze wolą być chwalone :), więc skoro Wy naskarżyliście na nią, ona w obronie na Was. Logiczne ;).
Tak właśnie u dr Molędy. Już dwa tyg czekam na tel...wczoraj jak byłam w Policach osobiście byłam zapytać kiedy będzie ta wizyta to powiedzieli czekać na tel.

 
@LilithGoth32 oj, to faktycznie długo :(. Mi się wyjątkowo udało, bo akurat zwolnił się termin i czekałam tylko 2 dni. Czasem mam więcej szczęścia jak rozumu. Mam maila do dr, może chcesz?
 
A cena krzywej to cena glukozy x 3.

Ja mam glukoze jakos inaczej podana 5,15 mmol/l
Obok sa podane normy
Prawidłowa glikemia na czczo 3,9 - 5,5
Czy sa jakies specjalne wytyczne w ciazy? Bo nie rozumiem za bardzo czemu lekarz mowil zebym zrobila ta krzywa skoro mieszcze sie w widelkach.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam glukoze jakos inaczej podana 5,15 mmol/l
Obok sa podane normy
Prawidłowa glikemia na czczo 3,9 - 5,5
Czy sa jakies specjalne wytyczne w ciazy? Bo nie rozumiem za bardzo czemu lekarz mowil zebym zrobila ta krzywa skoro mieszcze sie w widelkach.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Poczytaj sobie tu:

http://szpital.szpitalzelazna.pl/userfiles/file/rozne/cukrzyca.pdf



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
Do góry