reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Właśnie dziewczyny, ja tak widzę, że dyskusja tu idzie pełna parą.. :) i tak się własnie zastanawiam czy Wy pracujecie? czy korzystacie z przywileju zwolnienia i siedzicie w domku?

Ja obecnie 9T2D i prauję, mam zamiar pracować do końca marca, ale czy mi się uda? :D
 
Bio oil od 2 trymestru aktualnie jest w promocji w rosmannie ;-) ;)

Ja też pracuje wstępnie chce do końca roku A jak będę dobrze się czuła to zimę mogłabym przesiedziec w pracy :errr:
 
Właśnie dziewczyny, ja tak widzę, że dyskusja tu idzie pełna parą.. :) i tak się własnie zastanawiam czy Wy pracujecie? czy korzystacie z przywileju zwolnienia i siedzicie w domku?

Ja obecnie 9T2D i prauję, mam zamiar pracować do końca marca, ale czy mi się uda? :D
W domu, doktorat piszę. Akurat zaszłam jak mi wygasła umowa o pracę.
Pierwszą ciążę przechodziłam aż do szpitala. Ale że to moja 6 ciąża, a dziecko jedno, to tym razem od razu bym brała zwolnienie
 
Ja jestem na zaleglym urlopie po macierzynskim;) z rocznym dzieckiem jest co robic...

poprzednia ciaze od 6 tyg bylam na zwolnieniu.
Jesli lekarz korzysta z tego elektronicznego systemu zwolnien, to chyba nie moze wystawic zwolnienia w dowolnym terminie, musi byc termin wizyty. Tak przynajmniej twierdzi moj gin.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Właśnie dziewczyny, ja tak widzę, że dyskusja tu idzie pełna parą.. :) i tak się własnie zastanawiam czy Wy pracujecie? czy korzystacie z przywileju zwolnienia i siedzicie w domku?

Ja obecnie 9T2D i prauję, mam zamiar pracować do końca marca, ale czy mi się uda? :D

Ja pracuje, ale w takiej ala przychodni wiec mnóstwo zarazków :/ dodatkowo od piatku sie gorzej czuje. Wymiotowałam juz kilka razy :( jeszcze troche popracuje i chyba pojde na L4. Lekarka mi powiedziała ze powinnam zostać w domu do 12 tygodnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry