reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Nast95 ja juz po pierwszym przytulaniu z.kibelkiem jestem a gdzie tam koniec dnia
Do tego mała chora mnie też coś zbiera na szczęście dzisiaj jeszcze wolne mam

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwonaimaja, ja to dzisiaj spać nie mogłam w nocy, ale to chyba z emocji :) ale potwornie mi niedobrze, zjadłam kanapeczkę z nadzieją, że poczuję się lepiej, ale to chyba nie był dobry pomysł, bo jest jeszcze gorzej. Ale nie będę narzekała, taki cud mi się przydażył, że zniosę z pokorą każdą dolegliwość, którą mi ciąża przyniesie :)
 
U mnie na śniadanie była sucha kromka chleba na inne jedzenie patrzeć nie mogę

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi jeszcze twarożki przez gardło przechodzą. Popijam właśnie zaparzony imbir i powiem Ci, że chyba działa, bo jakoś tak mniej mdli. Może też spróbuj na takie silne mdłości?
 
A ja dziewczyny też w nocy nie mogłam spać ale to dlatego, że wkręciłam sobie, że coś jest nie tak.. sutki cały czas bolały i piersi były jakby nabrzmiałe a od wczoraj wszystko ustąpiło.. nie wymiotuje.. rano tylko od razu jak wstaje z łóżka to jest mi trochę niedobrze ale normalnie jem..
nast95, ja potrafiłam codziennie jeść serek lub jogurt to teraz patrzeć na nie nie moge.. Mówisz, że tobie też na jakiś czas objawy ustąpiły? Moze u mnie też tak bedzie.. (oby)
Już zaczęłam się zastanawiać nad kupnem tego detektora tętna [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak, ja na jakieś 4 dni praktycznie całkowicie zgubiłam objawy. Ja też rozważałam wczoraj przez chwilę taki zakup, ale odpuściłam. Pomiar mogę źle zrobić nie mając doświadczenia z obsłudze takiego urządzenia i tylko nakręcę się na stres niepotrzebnie, a w ostatnich dwóch tygodniach miałam i tak już bardzo dużo stresu. Wiadomo, martwić się będę do samego końca, ale postanowiłam sobie teraz na spokojniej do tej ciąży podchodzić. No, na tyle spokojnie, na ile mój zwariowany ostatnio umysł mi pozwoli :D
 
Cześć dziewczyny
ja bym chyba nie chciała sektora tętna - znając siebie ci chwile bym się badała
mi się śniło ze karmie piersią tak mnie cycki bolą ze już w snach nawet ból czuje.
od rana w laboratorium, cale szczęście ze wyjątkowo mało ludzi było.
Miałam skierowanie na 16 badań z czego 14 pokrywa moje dodatkowe Ubezp. Zapłaciłam tylko za 2 -138 pln. Zwariować ze szczęścia można.

Miłego dnia życzę.
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam detektor polozna mi pozyczyla teraz raczej nie będę chciała tylko dodatkowo się stresowalam

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dostałam wczoraj skierowanie na 7 badań w tym krzywa cukrowa bleeee... Podłoże te badania na trzy dni przed kolejną wizyta... Ja na szczęście mam badania na NFZ nigdy w żadnej ciąży nie placilam za badania w laboratorium

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry