reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
KasiaRo teoretycznie moge naklamac z tygodniem ze jest pozniejszy ale teraz nie widze sensu bo dopiero zacznie sie 5 tydzien i i tak nie bedzie raczej nic widac na usg. Wiec znow kaza czekac kolejne 2 tyg. 2 lata temu poronilam i czekalam 3 tyg na "rozwoj sytuacji", zaczlam ktwawic okolo 7/8 tyg i w szpitalu wymusilam usg tylko ze wzgledu na to ze naklamalam ze mam objawy ciazy pozamacicznej. Zrobili usg i nie stwierdzili akcji serca ale i tak kazali przyksc za tydzien, a potem kolejny i kolejny. Nic wiecej nie zrobili.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siedzę w pracy i tak strasznie mnie ciągnie prawy jajniki,co chwile chodzę do ubikacji bo mam wrażenie że coś mi zaraz poleci ja chyba oszaleję z tej niepewności,na usg nic nie widać ,chyba dziś pójdę na drugie hcg ale czy coś to zmieni???
 
Chouette ale ja nie mam lekarza. Mieszkam w uk i gin w poblizu mojego miasta bedzie w pracy dopiero za 2 tyg :( a u lekarza rodzinnego nie mam czego szukac bo nie uznaja ciazy do 12 tyg. Tak ze jestem zdana tylko na siebie.

Ja sie jednak narazie zegnam. Jestem prawie pewna ze lada chwila dostane krwawienia i z ciaza jest cos nie tak. To jak mnie boli nie jest normalne... w nocy sie budzilam i rano wstalam z duzym bolem ktory nawet nie zlagodnial po nospie max. Nie mam juz zludzen :( raczej na pewno strace i ta ciaze i nie mam skad uzyskac pomocy. Zreszta na usg nie byloby nawet jeszcze nic widac, nawet nie mam jak beta hcg sprawdzic bo najblizsze mieksce gdzie moglabym to zrobic prywatnie jest 2 h jazdy samochodem ode mnie :( jestem zalamana... za szybko sie z wami przywitalam :( trzymajcie sie majowki :*

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Mijusiamt nie moge bo jakbym im powoedziala ze termin @ mam na dzis lub jutro to by mnie wysmiali i odeslali do domu ze to okres jest i ze tak ma byc. Oni sie tu naprawde nie przejmuja niczym. Gdyby to byly 2 tyg wiecej to bym mogla cos poudawac i zmusic ich do zrobienia usg ale teraz to nic nie moge, oni nie podtrzymuja tu wczesnych ciaz. Poprostu ja to wiem dziewczyny :( czuje to. Ale dziekuje za slowa wsparcia.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja mieszkam w Irlandii. U nas wszytko to działa podobnie. Ale dopiero po poronieniu dostalam uswiadomiona je jesli sie juz poronilo choć raz są specialne oddziały early pregnent unit. Ja rok temu poronilam. I od razu mi powiedzieli ze jak zajde w ciążę i cos będzie nie tak nie ważne czy 5 tydzień czy 10 to muszą sie mną tam zająć. I jest tak jak mówili. Jestem na lekach podtrzymujacych. Super wsparcie i badania krwi. Usg. Po dzwon po okolicznych szpitalach i zapytaj czy maja taki oddział. Koniecznie wcześniej z pozytywnym testem do GP. Niech cie od razu rejestruje jako ciezarna.


Ja nie ładnie wrocilam zszpitala. Juz wszytko wiem. Wynik ostatnich badan to bhgc 8130, a progesteron tylko 8. Stad od razu leki. Dzis po 5 dawkach leku progesteron 33 czyli idealnie. Kropek ma bijące serduszko.. I nie są pewni czy jest tylko 1. Bo bardzo blisko jest inne ciałko. I nie wiedza czy maluch tak się układa czy jest to puste jajo czy co. Wiadomo będzie jak dzidzia podrosnie. Kolejna wizyta w następnym tygodniu. .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby miałam czekać do skończonego 8, ale nie wytrzymałam, idę w czwartek wieczorem (będę wtedy miała prawie skończony 7), mam nadzieję, że już wtedy chociaż coś będzie wiadomo, po prostu nie robiłam bety z krwi, tylko 2 testy ciążowe i dopóki mi tego lekarz nie powie to tak do końca nie wierzę jeszcze ;)

Masz tak samo jak ja.
U mnie wizyta będzie w dniu rozpoczęcia 7 tygodnia więc wierzę w to, że będzie dobrze...
 
Kochana ja mieszkam w Irlandii. U nas wszytko to działa podobnie. Ale dopiero po poronieniu dostalam uswiadomiona je jesli sie juz poronilo choć raz są specialne oddziały early pregnent unit. Ja rok temu poronilam. I od razu mi powiedzieli ze jak zajde w ciążę i cos będzie nie tak nie ważne czy 5 tydzień czy 10 to muszą sie mną tam zająć. I jest tak jak mówili. Jestem na lekach podtrzymujacych. Super wsparcie i badania krwi. Usg. Po dzwon po okolicznych szpitalach i zapytaj czy maja taki oddział. Koniecznie wcześniej z pozytywnym testem do GP. Niech cie od razu rejestruje jako ciezarna.


Ja nie ładnie wrocilam zszpitala. Juz wszytko wiem. Wynik ostatnich badan to bhgc 8130, a progesteron tylko 8. Stad od razu leki. Dzis po 5 dawkach leku progesteron 33 czyli idealnie. Kropek ma bijące serduszko.. I nie są pewni czy jest tylko 1. Bo bardzo blisko jest inne ciałko. I nie wiedza czy maluch tak się układa czy jest to puste jajo czy co. Wiadomo będzie jak dzidzia podrosnie. Kolejna wizyta w następnym tygodniu. .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści. Jak długo masz brać ten lek? Jest szansa na refundację lub sprowadzenie taniej (jest w Pl?)
 
10 kart ciąży to podziękuje ale osobiście nie potrzebuje. Nie miałam we wcześniejszych ciążach szczęścia posiadać takiego dokumentu, a we Francji gdzie rodziłam nie było żadnej karty ciąży. Wiedzę na temat ciąży i pacjenta miał lekarz z wywiadu ze mną Wiec nie wiem nawet jak ta karta ciąży wyglada. Po naszemu myśląc lekarze nie lubią wiedzieć o innym lekarzu. Od razy węszą ze niedowiarek z pacjenta i może to wpłynąć na jakość wizyty/prowadzenia. Kari21 trzymaj się kochana wiem co czujesz. Najważniejsze abyś trafiła pod opiekę lekarza któremu zaufasz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Super wieści. Jak długo masz brać ten lek? Jest szansa na refundację lub sprowadzenie taniej (jest w Pl?)
Nie ma mozliwosci refundacji. Jedyne co to moge założyć kartę w aptece ze miesięcznie nie zaplace za leki więcej niz 144e. Wiec jest znosnie. Nie maja tu tak dobrego leku w niższej cenie. Na razie mam kolejna receptę. Reszta okaze sie za tydzień. Czy musze brać przez kolejne 2-3 tygodnie. Kolezanka z grupy lutowej wysyła mi 2 opakowania luteiny gdyby jednak stwierdzili ze nie musze brać to chyba wole mieć w domu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry