reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Marida 3maj się ...

Gosika gratulacje :)

Ja mam wizyte na 11pazdziernika - przebije Was wszystkie :D znów będę ostatnia :D ale wcześniej po wypłacie się prywatnie wybiorę bo nie wytrzymam siedzenia w niewiedzy
 
reklama
Witam wszystkie majowe mamy ;) mam na imię Gosia, właśnie jestem po wizycie u ginekologa i widziałam swoją maleńka fasolkę i jej bijące żwawo serduszko :) fasolka z USG ma 6 t i 5 dni więc termin raczej wypada na maj :)

No to gratuluje . Mam nadzieje ze w poniedziałek już tez usłyszę serduszko ! : )

Już nie mogę się doczekać, pewnie jak każda nowa mamuśka : ))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakos na poczatku szybko watek lecial a tu nagle cisza..... dlatego wole zapytac.

Ja sie wcale ciazowo nie czuje .... jak na usg zobacze malucha to dopiero uwierze....
 
Jesteśmy, jesteśmy, tylko co tu pisać. Wszystkie jeszcze nie do końca wierzą, że będą mamami, od wizyty do wizyty, podłe samopoczucie. Miało być nudnie w ciąży, więc jest ;-)
Dobrze powiedziane.. A na pewno znajdą się takie które boja sie udzielać w pierwszym trymestrze.


Witam nowe mamy.!!

Ja jutro rano wybierał się do szpitala. Bol podbrzusza wrócił. Mniej niz wczoraj ale jednak. Takze jutro rano z mężem pojedziemy to sprawdzic. Na razie lezakuje na całego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja przy dwóch poprzednich ciażach mialam ostre bóle podbrzusza za każdym razem już miałam czarne myśli że stracę dziecko teraz też powoli mi się zaczynają te bóle i znowu myślę a może coś nie tak ale jeszcze nie panikuje może taki mój urok że musi boleć na początku :errr:
 
Dziewczyny melduje, że ja już też po wizycie [emoji3] jest kropek z bijącym serduszkiem. Termin wg om i usg na 3.05.2018 ( wiec proszę o zmianę bo podałam wstępnie 4.05). Jest tez mała torbiel ale lekarz kazał się w ogóle nie przejmować [emoji6] powiem wam, że kamień z serca [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry