reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Mnie raz mdli, raz jestem mega głodna, zjem kilka gryzów i znów mi niedobrze niedobrze. Jak słodkiego nigdy nie odmawiam, to teraz na czekoladę patrzeć nie mogę, ale ciągnie mnie ma mięso, twarożek i sok pomidorowy, za którym nie przepadałam. Sikam dziś co 10-15 minut, masakra jakaś z tym ;)
 
Witam
Chciałam do Was dołączyć wczoraj zrobiłam test bo jakoś dziwnie się czułam i zobaczyłam dwie kreski beta tylko potwierdziła dzisiaj idę do lekarza bo jutro wracam do pracy po macierzyńskim potrzebuje zaświadczenie żebym nie musiała nosić

A więc jestem ż Śląska mam 33 lata
Mam dwie córki Maję 10 lat i Anastazja rok i jednego aniołka
 
Hej dziewczyny :)
Oczywiscie ja nie wytrzymalam i poszlam wczoraj wieczorem do gina :p
Fasolka jest jeszcze strasznie malutka, ma az caly milimetr :Dale kazdy z nas tak kiedys zaczynal, bardzo sie ciesze ze w ogole jest , bardzo sie balam ze moze byc puste jajeczko:unsure: ale na szczescie dzidzia jest , teraz tylko niech rosnie duza i zdrowa :happy2: mam przyjsc za dwa tygodnie:-D w sumie troche mnie ta wizyta uspokoila wiem ze wszystko jest na miejscu a jak bedzie to czas pokaze :) trzymajcie sie cieplo bo u nas strasznie leje deszcz :confused2:
 
Hej dziewczyny :)
Oczywiscie ja nie wytrzymalam i poszlam wczoraj wieczorem do gina [emoji14]
Fasolka jest jeszcze strasznie malutka, ma az caly milimetr :Dale kazdy z nas tak kiedys zaczynal, bardzo sie ciesze ze w ogole jest , bardzo sie balam ze moze byc puste jajeczko:unsure: ale na szczescie dzidzia jest , teraz tylko niech rosnie duza i zdrowa :happy2: mam przyjsc za dwa tygodnie:-D w sumie troche mnie ta wizyta uspokoila wiem ze wszystko jest na miejscu a jak bedzie to czas pokaze :) trzymajcie sie cieplo bo u nas strasznie leje deszcz :confused2:
No to jwszcze raz gratuluje=)
 
Gratuluję dziewczyny [emoji5] ja sama urodziłam się w maju hehe, życzę powodzenia majowym mamusiom[emoji172]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Witam Was dniem dzisiejszym. Ciąża coraz bardziej daje mi sie we znaki (chyba ze to pogoda) . Slabo mi dzis jakos i niskie cisnienie mam(98/55/66). Jesc mi sie w ogole nie chce a synek ciagle cos chce nie pozwala usiąść
 
reklama
Witam nowe majóweczki [emoji173] dziewczyny nie nadazam za wami haha :D mnie dzisiaj od rana strasznie piersi bola tak jak przed okresem. Są dni, ze nie boli nic w ogole, a sa takie jak dzis- nie potrafie sie dotknac. Macie tez tak? :/

Urlop mi sie powoli konczy, wczoraj byla u mnie na kawie kolezanka z pracy. Opowiadala jaki mamy w aptece teraz zap...... wiadomo sezon grypowy sie zaczyna, trzeba zrobic zapasy syropkow itd. To wszystko waży tone. Dziewczyny samr mnie namajwiaja, zebym.jak najwczesniej.poszla na zwolnienie. I chyba tak zrobie... ale najpietw musze powirdziec szefowej i poprosic o mozliwosc wykorzystania reszty urlopu z tego roku. Wiem, ze niektore mamy pravuja i do 8 miesiaca, ale po tym ile sie staralismy o dzidzie, wole nie ryzykowac...

Jak mija wam wtorek? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry