reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Oki to jak znajdę jutro chwile to ogarnę tabelkę ;)
jeżeli chcecie mi troche ułatwić to napiszcie mi na priv:
-imie,
-wiek,
-miejscowość albo wojewodztwo kto nie chce publicznie podawać miejscowości ( jak ja ;p),
-ktora ciąża?,
-przewidywany termin porodu.
Coś jeszcze??
Nie będę musiała czytać forum od poczatku ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oki to jak znajdę jutro chwile to ogarnę tabelkę ;)
jeżeli chcecie mi troche ułatwić to napiszcie mi na priv:
-imie,
-wiek,
-miejscowość albo wojewodztwo kto nie chce publicznie podawać miejscowości ( jak ja ;p),
-ktora ciąża?,
-przewidywany termin porodu.
Coś jeszcze??
Nie będę musiała czytać forum od poczatku ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Plec dziecka, imie do uzupelnienia w czasie?
 
Jotka_Szczotka dodanie tego pozniej czy teraz to w sumie żadna roznica, tylko ze z pustymi kolumnami bedzie tak hmm pusto ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
WOW :) ale długa korespondencja :)
jestem za utworzeniem grupy na fb, jesli juz kazda bedzie wiedziala na czym stoi :)
jestem za tabelka - swietny pomysl :)
jestem w polowie 6 tc i objawow szczegolnych nie mam; fale goraca byly i sa juz mniejsze, ale staram sie spac przy otwartym oknie :)
zmeczenie na koniec dnia mnie dopada; ból piersi raz jest raaz nie ma - ciekawe
i oczywiscie jestem mega głodna na jakieś mięso, ziemniaki, wedliny, białe pieczywo, śmietany, cebule itd :) - chłopak? :p

Jak dobrze, że nie jestem sama [emoji23] nigdy nie jadalam kolacji.. dzisiaj zjadłam o 19 i znowu mnie ssie [emoji53]
U mnie jeszcze wysyp drobnych krostek.. na szyi i czole..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry