reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

No jakos tak szybko poszło. Oby drugi tez taki był (Matko Boska czuwaj). Bol porodowy pamietam jako bol prawej nogi. Nic wiecej.. myslalam ze mi noge wyrywaja a oni dziecko wyjmowali. Szok. Mój maz do dzis ze mnie smieje , ze mowilam "ale zostawcie noge" :D
 
reklama
@Jotka_Szczotka drugi może być krótszy :laugh2:

Na filmach nie dość ze rodzą godzinę to jeszcze od razu z pełnym rozwarciem i są spocone jak po maratonie :errr: a dzieci mają od razu 2 miesiące.
Rozwalilas mnie, ja jeszcze dodam, ze sa zawsze nienaganie ogarniete, fryza,oko, pazur. =)

Oby krotszy byl nawet bylem nie musiala lezec nie wiadomo ile. Wam też tego na zas życzę! Dziewczyny napinamy przeponke i plum!
 
Ja miałam wywoływany z Fabim. 8dni po terminie. W piątek zaczeli a w niedziele dalej nie było nawet 0.5cm rozwarcia zeby przebić pęcherz płodowych. W poniedziałek miałam cesarke. W ciąży przytylam 13kg. Ale po porodzie waga szła w gore... Bo miałam całkowity zakaz ruszania do pol roku. Długa historia.

My plany na weekend to słodkie lenistwo. Maz ma wolne. Moja ostatnia sobota wolna bo od 9 wracam do szkoły :( zachcialo mi sie na uczyć.. "Na starość" ehhhh
 
Hej, zanosi się na to, że również będę majową mama. Termin z okresu wychodzi 10 maja.
Jestem z Trójmiasta, mam 29 lat i synka 3,5 roku.

Ps. Mój poród trwał równo 3h od pierwszego skurczu do pierwszego płaczu. Więc jeśli zacznę rodzic w domu, to chyba nie opłaca mi się jechać do szpitala ;-)
 
Dziewczyny ja z innej beczki :-D
Do 13 wrzesnia na pewno nie wytrzymam , wiec jak myslicie,kiedy bedzie cos widac na usg,jesli ostatnia @ byla 26.07 :-) :)
 
reklama
Dziewczyny ja z innej beczki :-D
Do 13 wrzesnia na pewno nie wytrzymam , wiec jak myslicie,kiedy bedzie cos widac na usg,jesli ostatnia @ byla 26.07 :-) :)
Kochana ja ostatnią @ miałam 16.07, u ginekologa byłam 28.08, wg usg był to 4 tydzień 2 dzień, wg ostatniej @ 6t1dc. Na usg było widać, że coś jest, ale nie było jeszcze serduszka. Troche zaluje, ze poszlam tak szybko, bo kolejna wizyte mam dopiero za.miesiac i teraz bede sie martwic, czy serduszko sie pojawi i czy wszystko jest ok. Myśle, ze 13.09 to dobry czas na usg u Ciebie :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry