reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Kochana ja ostatnią @ miałam 16.07, u ginekologa byłam 28.08, wg usg był to 4 tydzień 2 dzień, wg ostatniej @ 6t1dc. Na usg było widać, że coś jest, ale nie było jeszcze serduszka. Troche zaluje, ze poszlam tak szybko, bo kolejna wizyte mam dopiero za.miesiac i teraz bede sie martwic, czy serduszko sie pojawi i czy wszystko jest ok. Myśle, ze 13.09 to dobry czas na usg u Ciebie :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie ja dzisiaj wstalam i zaczelam sie troszeczke martwic, nie wiem w sumie dlaczego , i najchetniej juz popedzilabym do ginekologa, chociaz wiem ze nic nie bedzie widac, i tak walcze sama ze soba :crazy: cierpliwosc cierpliwosc i jeszcze raz :tak: latwo powiedziec trudniej zrobic :D
 
reklama
Viltutti ja jestem tez z trojmiasta i mam synka ktory skonczy 2 latka w listopadzie a sama mam 25lat. Jest to moja 3 ciaza.
Ostatnia @ mialam 23.07 (byla to @ po lyzeczkowaniu pustej ciazy). Wczoraj wylądowałam na Sorze z obfitym krwawieniem(na szczescie wszystko ok a to musial peknac krwiaczek) mialam isc do swojego gin 13.09 ale musze jak najszybciej wiec w pon bede dzwonic i moze uda sie tydzien wczesniej. wczoraj na sorze 6t6d i mowil juz ze serduszko jest.
 
No wlasnie ja dzisiaj wstalam i zaczelam sie troszeczke martwic, nie wiem w sumie dlaczego , i najchetniej juz popedzilabym do ginekologa, chociaz wiem ze nic nie bedzie widac, i tak walcze sama ze soba :crazy: cierpliwosc cierpliwosc i jeszcze raz :tak: latwo powiedziec trudniej zrobic :D
Ja dzisiai wstałam z płaczem. Tak po prostu. Mielismt jechac na wycieczke, ale nie jedziemy, bo pada-płacz. Robiłam śniadanie i w płacz. Teraz córka włączyła sobie krola lwa i znowu płaczę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] pierwszy trymestr to zło ;) i zgadzam się co.do cierpliwości-łatwo się mowi... ale trzeba wierzyć, że wszystko jest dobrze [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viltutti ja jestem tez z trojmiasta i mam synka ktory skonczy 2 latka w listopadzie a sama mam 25lat. Jest to moja 3 ciaza.
Ostatnia @ mialam 23.07 (byla to @ po lyzeczkowaniu pustej ciazy). Wczoraj wylądowałam na Sorze z obfitym krwawieniem(na szczescie wszystko ok a to musial peknac krwiaczek) mialam isc do swojego gin 13.09 ale musze jak najszybciej wiec w pon bede dzwonic i moze uda sie tydzien wczesniej. wczoraj na sorze 6t6d i mowil juz ze serduszko jest.
Kochana trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji6] super, że jest nas coraz wiecej [emoji6]
@Kropeczka18, ja miałam ostatnia @ 27.07 a gina mam 14.09 wiec będziemy w tym samym tygodniu ciąży ! Myśle, że to idealny termin. Ja tez sie przejmuje i zamartwiam ale powiem Ci coś.. moja siostra poszła do lekarza na dzień przed urlopem czyli w 6 tyg. Ciąży i nie było serduszka ani zarodka. Całe wczasy się przejmowała biedna.. teraz była w poniedziałek już w 8 tygodniu i serduszko pięknie pika !!!
Uwierz mi, że jak pójdziesz za wcześnie a nic jeszcze nie bedzie widać to bedziesz się sto razy bardziej przejmować niż teraz ! Taka moja rada [emoji6]

Ja zrobiłam dzisiaj ostatni test, który miałam w domu, kreska mocniejsza od testowej wiec chyba jest ok..
1504336748-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hope moj poród też byl calkiem spoko, pierwsze bóle o 2, do szpitala pojechałam o 9, a mały byl juz ze mną o 13.15 ;) no i konkretne bóle dopiero koło 11 były, ale wszystko do przeżycia ;)

@mysiaka92 hej, jasne zostań z nami ;) ja myślę, ze mając termin na 2 maja tez moge sie załapać na kwiecień hihi ;)
jejku to musiałeś wczoraj mały horror przeżyć ;/ dobrze, ze wszystko ok ;*

@Viltutti witaj i gratuluje ;)

@Kropeczka18 ja w pierwszej ciąży byłam u gina juz w 4 tc ze względu na pracę i nie widziałam nic, okolo 6t 2d byl juz zarodek i bijące serduszko i teraz tez czekam do 6 tygodnia i dzwonie do gina ;)

no i nie napisałam jeszcze nic o sobie ;P mam na imie Anka, 25 lat, mama półrocznego Jasia, aktualnie siedzę w domku na macierzyńskim, ciąże planowaliśmy moze za rok, półtora ale los zadecydował inaczej i z urlopu wróciliśmy z Fasolką w brzuszku ;)

ja dalej zero objawow, wiec sobie rano test zrobiłam i tak ciemnej krechy nie mialam nigdy, wiec dalej spokojnie czekam ;D
1504337281-aaaaaa.jpeg


Milego dnia dziewczyny ;)


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny [emoji6] super, że jest nas coraz wiecej [emoji6]
@Kropeczka18, ja miałam ostatnia @ 27.07 a gina mam 14.09 wiec będziemy w tym samym tygodniu ciąży ! Myśle, że to idealny termin. Ja tez sie przejmuje i zamartwiam ale powiem Ci coś.. moja siostra poszła do lekarza na dzień przed urlopem czyli w 6 tyg. Ciąży i nie było serduszka ani zarodka. Całe wczasy się przejmowała biedna.. teraz była w poniedziałek już w 8 tygodniu i serduszko pięknie pika !!!
Uwierz mi, że jak pójdziesz za wcześnie a nic jeszcze nie bedzie widać to bedziesz się sto razy bardziej przejmować niż teraz ! Taka moja rada [emoji6]

Ja zrobiłam dzisiaj ostatni test, który miałam w domu, kreska mocniejsza od testowej wiec chyba jest ok..
1504336748-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jedziemy na tym samym wozku :)
Testow juz nie robie, zrobilam trzy wszystkie pozytywne ,robilam je dokladnie tydzien temu w piatek, zaraz poszlam na bete i ciaza jest:) w poniedzialek beta powtorzona i pieknie urosla wiec jestem dobrej mysli :)
Teraz w poniedzialek ide na badania wiec sprawdze bete ,po tygodniu to przyrost powinien byc juz spory :D
 
@Hope moj poród też byl calkiem spoko, pierwsze bóle o 2, do szpitala pojechałam o 9, a mały byl juz ze mną o 13.15 ;) no i konkretne bóle dopiero koło 11 były, ale wszystko do przeżycia ;)

@mysiaka92 hej, jasne zostań z nami ;) ja myślę, ze mając termin na 2 maja tez moge sie załapać na kwiecień hihi ;)
jejku to musiałeś wczoraj mały horror przeżyć ;/ dobrze, ze wszystko ok ;*

@Viltutti witaj i gratuluje ;)

@Kropeczka18 ja w pierwszej ciąży byłam u gina juz w 4 tc ze względu na pracę i nie widziałam nic, okolo 6t 2d byl juz zarodek i bijące serduszko i teraz tez czekam do 6 tygodnia i dzwonie do gina ;)

no i nie napisałam jeszcze nic o sobie ;P mam na imie Anka, 25 lat, mama półrocznego Jasia, aktualnie siedzę w domku na macierzyńskim, ciąże planowaliśmy moze za rok, półtora ale los zadecydował inaczej i z urlopu wróciliśmy z Fasolką w brzuszku ;)

ja dalej zero objawow, wiec sobie rano test zrobiłam i tak ciemnej krechy nie mialam nigdy, wiec dalej spokojnie czekam ;D
1504337281-aaaaaa.jpeg


Milego dnia dziewczyny ;)


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 2,5 roczna corke, chcialam zajsc w ciaze ale wczesniej. Bralam witaminy , testy owulacyjne , i nic nic nic:no:
Dalam spokoj przestalam brac witaminy , juz po prostu nie chcialam i co , sluchajcie raz, raz jedyny i bam ciaza:-D
W ogole nie planowana nawet do glowy by mi nie przyszlo, nie powiem bo stracha troche mam, bo akurat w tym cyklu w ktorym zaszlam to i antybiotyki i sterydy i ketanol,ale to wszystko jeszcze przed tym jak sie fasolka zagniezdzila woec mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku,hmmm musi byc :)
 
reklama
Do góry