reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Ja też nie mam objawów..
Jak żarłam słodycze tak żre dalej [emoji23]
Ja w pierwszej ciazy przytyłam 13 kg ale brzuch mi niestety został i aż sie boje co bedzie teraz.. [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma czego zazdrościć, ja akurat nienajlepiej znoszę stan w którym jesteśmy i chciałabym już maj ;-) ;) to raczej my możemy zazdrościć braku objawów :laugh2:

Możecie mi zazdrościć ostatniego porodu, 4 godziny i 15 minut :rolleyes2: Tzn. będziecie zazdrościć za 8 miesięcy :laugh2:
 
@basia89 ja w obu przytyłam ok. 12 kg . Po pierwszym porodzie jakoś szybko wróciłam do poprzedniego wyglądu ale w drugiej ciąży miałam cesarke i już brzuch też został [emoji53] ciekaw jak to się teraz skończy[emoji33]....

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciąży z Fabim nie miałam zadnych prawie objawów. Wymioty chyba 3 lub 4 razy w ciągu całej ciąży.

W ostatniej ciąży juz od samego poczatku mnie mulilo. Teraz tez mnie muli.

Jakie macie plany na weekend? ;)
 
Właśnie odwiozłam dziewczynki do dziadków na nocowanko[emoji4] zgarnełam szwagierkę i jedziemy zrobić przelot po sklepach w centrum handlowym[emoji6]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciąży z Fabim nie miałam zadnych prawie objawów. Wymioty chyba 3 lub 4 razy w ciągu całej ciąży.

W ostatniej ciąży juz od samego poczatku mnie mulilo. Teraz tez mnie muli.

Jakie macie plany na weekend? ;)
Ja dzisiejszy dzień koncze atywnie- zaraz zabieram się za ćwiczenia. Jutro jedziemy w góry na wycieczkę :) a w niedziele odpoczynek :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma czego zazdrościć, ja akurat nienajlepiej znoszę stan w którym jesteśmy i chciałabym już maj ;-) ;) to raczej my możemy zazdrościć braku objawów :laugh2:

Możecie mi zazdrościć ostatniego porodu, 4 godziny i 15 minut :rolleyes2: Tzn. będziecie zazdrościć za 8 miesięcy :laugh2:
Tylko pozazdroscic :-) :)
Ja urodzilam po terminie ponad dwa tygodnie,porod wywolywany , nameczylam sie 12 godzin :huh: ale warto bylo :-D
 
Ja syna rodzilam 2 godz 35 minut tak mam wypisie.. ale rzeczywiście , zdarzyl maz przyjechać dzwonilam do niego 6:20 postalismy na korytarzu i za chwile rodzilam 8:40 bylo po wszystkim
 
reklama
Do góry