reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Chciałam Wam powiedzieć, że bardZo sie ciesze ze jestescie :) mam takie odczucie przynależnosci do grupy, któa jest w takiej samej sytuacji jak ja :) to jest przecudne uczucie;
Czy mozecie mi powiedzieć jak u Was z przesądami? Mówić o ciązy już, czy nie mowic, kiedy mowic? :)
Dziekuje :)
 
reklama
Chciałam Wam powiedzieć, że bardZo sie ciesze ze jestescie :) mam takie odczucie przynależnosci do grupy, któa jest w takiej samej sytuacji jak ja :) to jest przecudne uczucie;
Czy mozecie mi powiedzieć jak u Was z przesądami? Mówić o ciązy już, czy nie mowic, kiedy mowic? :)
Dziekuje :)
Ja czekam do pierwszej wizyty , jak już usłyszę serduszko ,będę wiedziała, że wszystko jest w porządku to powiemy z mężem najbliższym.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również się cieszę. Tu zawsze możemy trochę pomarudzic a wszystkie się zrozumiemy
My czekamy do pierwszej wizyty a jak będzie wszystko ok to i tak powiemy tylko rodzicą i rodzeństwu
Jak się dziś czujecie? Mnie przytłacza ta nagła zmiana pogody
 
Ja również się cieszę. Tu zawsze możemy trochę pomarudzic a wszystkie się zrozumiemy
My czekamy do pierwszej wizyty a jak będzie wszystko ok to i tak powiemy tylko rodzicą i rodzeństwu
Jak się dziś czujecie? Mnie przytłacza ta nagła zmiana pogody

Mnie boli gardło od wczoraj i mam temp wiec siedze w domu na zwolnieniu :(
 
Ja podobnie jak reszta dziewczyn, powiem po wizycie [emoji6] od dzisiaj wie mąż i moja siostra i to na tyle [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi, jutro wybieram się na wesele. Oprócz zerowej ilość alkoholu na co mam jeszcze uważać? Nie tańczyć za dużo? Może to głupie pytanie ale ja to należę do przewrażliwionych [emoji12] No i jak u was z serduszkowaniem? Bo ja się boję jakoś..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@karigótek w takim razie zdrówka. Kuruj się :)

@Jotka_Szczotka 3mam kciuki żeby się udało :)

@basia89 Myślę że tańczyć możesz normalnie, przynajmniej tyle żebyś Ty sama dobrze się czuła :) Ja w ciąży z synem byłam u siostry na weselu w 8 miesiącu i większą część wesela przetańczyłam na wyższym obcasie ;)
Co do kochania się z mężem, ja nie mam problemu. Może za bardzo o tym myślisz, spróbuj wyluzować ;)
 
reklama
Do góry