reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja dziewczyny kupiłam sobie duze lody :) zjadlam juz pol:) i na noc zostawiłam sobie drugie pol hehe:) u nas kuciapka zle sie kojarzy.. U nas mowi sie siusiak albo kaska hehe:) w sumie kazdy jakos inaczej mowi na te czesci ciala:)
 
reklama
Hej, jestem po wizycie u gina, wszystko ok :) zrobił "z grubsza" usg i podstawowe parametry w normie. Cieszy mnie to mocno, za tydzień mam usg genetyczne to się więcej napatrzę :-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje powizytowe

W sprawie nazw Intymnych się uśmiałam. Nawet na głos

Zizi to siusiak po francusku[emoji6]

@jetka - tez kiedyś słyszałam o Kaśce ale z racji zbieżności z moim imieniem jakoś mnie nie zachwyca

Wiktor mnie zajechał. Padam na pyszczek. Dzisiaj był wieczór gier, przebieranek -niebawem zabawa dyniowa Wiec mierzyliśmy kostiumy. Padam.

@liligoth co się dzieje u ciebie???

Witamy nowa mamę





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
Ja juz na nogach od 5.30.
Dziś o 16 wyjedziemy wiec około 21 na miejscu.
A w listopadzie jadę sama z moim facetem odpocząć gdzieś na weekend. Co sami to sami [emoji4] być może ostatni wspólny urlop... [emoji4]

 
Dzien dobry mamusie witam nowa w grupie
Ja mialam wczoraj mega ciezki dzien bez sil by popatrzec co piszecie dzis czytam was w drodze z mlodym do szkoly i ludzie sie patrza ze sie do telefonu smieje.[emoji4][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w piatek wizyte I dopiero bede umawiac sie na prenatalne. Pewnie za 3 tyg bo moj gin jest zwolennikiem robienia ich w ostatnim tygodniu z tego przedzialu co mozna wykonac badanie.

Zjadlam dwa hot dogi I chyba pekne. Musze jesc mniejsze porcje bo po wiekszych ledwo sie ruszam I zoladek boli....

Ide konczyc salatke z burakow w sloikach.
o moja tez lubi tak późno, już się zastanawiałam czy ktoś aż tak późno jak ja robi je ;) [u mnie będzie 13+2]
A ja opadlam z sił i nic mi się nie chce...

nic mi nie mów, ja wczoraj poszłam spać około 21 :D
U nas się mówi pisia i pisiak:) Ja mam mega słaby dzień nawalił mi samochód i wycenili naprawę kolo 2000 zł a jakby było mało mój ojciec złamał nogę masakra jakaś dzisiaj.
ale pechowy dzień :(
 
Hej dziewczyny :) my zaczynamy rowie dziwny dzień.. Moj zas ma angine cala noc nie spal a syn to uczulenie masakra jakas:\ a ja od rana przytulam wc:\ chyba zglosze to w czwartek ginekologowi bo to niemożliwe jest.. Leki na pewno sie nie wchłaniaja bo po paru min wymiotuje a ja mam te wrzody jeszcze:\
 
Dzień dobry.
Ja juz na nogach od 5.30.
Dziś o 16 wyjedziemy wiec około 21 na miejscu.
A w listopadzie jadę sama z moim facetem odpocząć gdzieś na weekend. Co sami to sami [emoji4] być może ostatni wspólny urlop... [emoji4]


Zazdroszcze wyjazdu! Mnie chociaz cieszy, ze od jutra maz trzy dni w domu, wiec bede mogla robic nic;)



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
reklama
Do góry