reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Hope jak zyje nie slyszalam o fiflaku :) ale jest piekny!!! ;) moj maz mowi na to zizi
mali chlopcy tez sa super

Jeny gdzie sa moje pierogi, nie moge o niczym innym myslec!

A ja bym nie powiedziała, że fiflak może być piękny :-D;-) ;) Zizi? Pierwsze słyszę :laugh2: Ale kupuję, brzmi prześwietnie :-D

@natkape to już 13 tydzień. Jest jakiś niewielki procent, że fiflak zamieni się w pisię, ale akurat ten lekarz rzadko się myli. W poprzedniej ciąży u młodszego płodu podał płeć i się zgadzała. A jest to dziewuszka, więc nieco trudniej.
 
Dziewczyny, przydarzyła mi się dzisiaj taka sytuacja. Po zajęciach z dziećmi wsiadłam do auta i strasznie rozbolała mnie głowa, jak już daaaawno nie bolała. Miałam też problemy ze wzrokiem. Jak wróciłam do domu, głowa bolała dalej, ale już widziałam normalnie. Wtedy zaczęła mi drętwieć prawa ręka. Czułam jakby nie była moja. I tak przez 15 min. Po tym czasie minęło, ale zaczął mi drętwieć język. Po kilku minutach minęło razem z bólem głowy. Nie mam pojęcia co o tym myśleć i czy się martwić i lecieć do lekarza czy odpuścić... Może któraś z was się z czymś podobnym spotkała...?

oar8csqv8p6zj994.png
Ja tak mialam przed ciaza pare razy i bylam u neurologa powiedzial mi ze to migrena oczna jesli nie wystepuje wiecej jak trzy razy w miesiacu to nie jest do leczenia
 
A ja bym nie powiedziała, że fiflak może być piękny :-D;-) ;) Zizi? Pierwsze słyszę :laugh2: Ale kupuję, brzmi prześwietnie :-D

@natkape to już 13 tydzień. Jest jakiś niewielki procent, że fiflak zamieni się w pisię, ale akurat ten lekarz rzadko się myli. W poprzedniej ciąży u młodszego płodu podał płeć i się zgadzała. A jest to dziewuszka, więc nieco trudniej.
A u nas penis to penis i młoda też tak mówi
 
A ja bym nie powiedziała, że fiflak może być piękny :-D;-) ;) Zizi? Pierwsze słyszę :laugh2: Ale kupuję, brzmi prześwietnie :-D

@natkape to już 13 tydzień. Jest jakiś niewielki procent, że fiflak zamieni się w pisię, ale akurat ten lekarz rzadko się myli. W poprzedniej ciąży u młodszego płodu podał płeć i się zgadzała. A jest to dziewuszka, więc nieco trudniej.

Ale to fajnie, bo masz już dwie dziewczynki prawda? :) Mam nadzieję, że też poznam płeć na prenatalnych, jak nie będzie siurka widać to pewnie wkręcę sobie dziewczynkę :D
 
reklama
Ale to fajnie, bo masz już dwie dziewczynki prawda? :) Mam nadzieję, że też poznam płeć na prenatalnych, jak nie będzie siurka widać to pewnie wkręcę sobie dziewczynkę :D

Tak, dwie córki, chociaż starsza na wylocie, prawie dorosła, więc zostanie 6-latka i fiflak :-) :) W pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero na ostatnim usg ;)

@caltha specjalnie o to pytam, bo język polski nie jest łaskawy dla kobiet :sorry2: Wagina, srom, macica, łechtaczka, wszystko brzmi agresywnie i niemal jak wina.

My mówimy pisia i najmłodsza analogicznie wymyśliła pisiak.
 
Do góry