reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Joł, ja jestem aktywna kwietniowka z 2014. Czyli trochę doświadczenia z forum mam i jeśli ktoś chciałby poznać zdanie weteranki bb, oto one; dajcie żyć grupie własnym życiem, jest zdecydowanie zbyt wcześnie żeby się zamykać. Część z nas nie poczuje klimatu, znudzi się, inne odejdą bo będziemy się kłócić (niestety, ale na bank pojawia się zgrzyty), a inne niestety stracą ciążę. Teraz do 4 MC przytoczy się tu morze ciężarówek i dopiero jak już się poznamy i wyklarujemy można myśleć o prywatności. Teraz póki co i tak jesteśmy sobie obce więc raczej i tak nie będziemy się tu uzewnetrzniac jakoś wybitnie.

Ja objawów nie mam i liczę że tak zostanie. Na wizytę umówiłam się na 21 września bo nie ma sensu wcześniej.
Popieram.
 
reklama
Joł, ja jestem aktywna kwietniowka z 2014. Czyli trochę doświadczenia z forum mam i jeśli ktoś chciałby poznać zdanie weteranki bb, oto one; dajcie żyć grupie własnym życiem, jest zdecydowanie zbyt wcześnie żeby się zamykać. Część z nas nie poczuje klimatu, znudzi się, inne odejdą bo będziemy się kłócić (niestety, ale na bank pojawia się zgrzyty), a inne niestety stracą ciążę. Teraz do 4 MC przytoczy się tu morze ciężarówek i dopiero jak już się poznamy i wyklarujemy można myśleć o prywatności. Teraz póki co i tak jesteśmy sobie obce więc raczej i tak nie będziemy się tu uzewnetrzniac jakoś wybitnie.

Ja objawów nie mam i liczę że tak zostanie. Na wizytę umówiłam się na 21 września bo nie ma sensu wcześniej.
Co prawda to prawda ;)
A powiedz mi proszę, kiedy miałaś okres? albo jaka przypada ci data
 
Hejka przyszle mamusie i mnie spotkala ta piekna nowina niedawno zrobilam test i sa dwie krechy :):)
Staralismy sie z mezem 7 miesiecy i w koncu zaskoczylo za dwa tygodnie mam termin do lekarza ale z teg co wyliczylam porod wypada miedzy 7 a 8 maja:) juz sie nie moge doczekac jak sie czujecie macie juz jakies dolegliwosci ? ja mam tylko bol piersi .
 
Hejka przyszle mamusie i mnie spotkala ta piekna nowina niedawno zrobilam test i sa dwie krechy :):)
Staralismy sie z mezem 7 miesiecy i w koncu zaskoczylo za dwa tygodnie mam termin do lekarza ale z teg co wyliczylam porod wypada miedzy 7 a 8 maja:) juz sie nie moge doczekac jak sie czujecie macie juz jakies dolegliwosci ? ja mam tylko bol piersi .
Gratulacje! :) Mi również wypada na 8 maja :)
Powiedz coś więcej o sobie skąd jesteś? Która to ciąża.
 
Gratulacje! :) Mi również wypada na 8 maja :)
Powiedz coś więcej o sobie skąd jesteś? Która to ciąża.
Nazywam sie Justyna Mieszkam i pracuje w niemczech kolo Frankfurt am main jest to moja pierwsza ciaza .Mam troche obaw stresow ale mysle ze bedzie wszystko ok :) narazie czuje sie dobrze chociaz jeszcze do mnie nie doszlo tak w 100 % ze zostane mama chyba musze poczekac na 1 USG hehe :)
 
Joł, ja jestem aktywna kwietniowka z 2014. Czyli trochę doświadczenia z forum mam i jeśli ktoś chciałby poznać zdanie weteranki bb, oto one; dajcie żyć grupie własnym życiem, jest zdecydowanie zbyt wcześnie żeby się zamykać. Część z nas nie poczuje klimatu, znudzi się, inne odejdą bo będziemy się kłócić (niestety, ale na bank pojawia się zgrzyty), a inne niestety stracą ciążę. Teraz do 4 MC przytoczy się tu morze ciężarówek i dopiero jak już się poznamy i wyklarujemy można myśleć o prywatności. Teraz póki co i tak jesteśmy sobie obce więc raczej i tak nie będziemy się tu uzewnetrzniac jakoś wybitnie.

Ja objawów nie mam i liczę że tak zostanie. Na wizytę umówiłam się na 21 września bo nie ma sensu wcześniej.

Zgadzam sie ;)

W koncu udało mi sie cos zjeść porządnego :)
 
Witam czekając na okres 8 dni..wykonalam test 2.09 w sobotę,pozytyw,wczoraj dwa dla.pewnosci,pozytywy... Cóż ...ostatnia miesiączka 28lipiec,czyli 5 tyg ciąża...kiedy wybrać się do lekarza... Właśnie bede się rejestrować...czy to nie za wcześnie? To.moja pierwsza ciąża...sorry za glupie pytania ale jestem nie zorientowana w tym.temacie...
Ja ostatnia @ miałam 27 lipiec i idę do lekarza 14 września [emoji6]

Joł, ja jestem aktywna kwietniowka z 2014. Czyli trochę doświadczenia z forum mam i jeśli ktoś chciałby poznać zdanie weteranki bb, oto one; dajcie żyć grupie własnym życiem, jest zdecydowanie zbyt wcześnie żeby się zamykać. Część z nas nie poczuje klimatu, znudzi się, inne odejdą bo będziemy się kłócić (niestety, ale na bank pojawia się zgrzyty), a inne niestety stracą ciążę. Teraz do 4 MC przytoczy się tu morze ciężarówek i dopiero jak już się poznamy i wyklarujemy można myśleć o prywatności. Teraz póki co i tak jesteśmy sobie obce więc raczej i tak nie będziemy się tu uzewnetrzniac jakoś wybitnie.

Ja objawów nie mam i liczę że tak zostanie. Na wizytę umówiłam się na 21 września bo nie ma sensu wcześniej.

W 100% popieram [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na facebooku grupa ukryta - to taka ze nikt tej grupy nie widzi poza osobami należący do niej. Nikt ze znajomych nie zobaczy ze należy sie do takiej grupy. Wiec śmiało można ukrywać ciaze przed znajomymi. Sama na leże do lutowej ukrytej grupy. I uważam swoim zdaniem ze na forum nie podziwlilabym sie wieloma sprawami. Tym bardziej ze w obecnych czasach nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera. Kiedys nalezalam do wątku na kafeteri. Dziewczyna niby była w ciąży wklejala zdjęcia testów zdjęć USG. Itp. A potem sie okazało ze to oszustka i podkładała zdjęcia z intwrnetu bo zazdroscila innym ciąży. Bardzo nie fajnie to wspominam dlatego ja tam na forach wole byc pol anonimowa. Ale myślę ze o zamkniętej czesci tym warto pomyśleć dopiero jak bedzie koniec terminów na maj.
O masakra nawet nie pomyślalabym, ze ktos moze cos takiego zrobić :D

Ok dzirwczyny dziekuje za wyjaśnienie, w takim razie ja również jestem za utworzeniem takiej grupy :) ale faktycznie poczekajmy, az bedzie nas wiecej :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje! :) Mi również wypada na 8 maja :)
Powiedz coś więcej o sobie skąd jesteś? Która to ciąża.
Nazywam sie Justyna Mieszkam i pracuje w niemczech kolo Frankfurt am main jest to moja pierwsza ciaza .Mam troche obaw stresow ale mysle ze bedzie wszystko ok :) narazie czuje sie dobrze chociaz jeszcze do mnie nie doszlo tak w 100 % ze zostane mama chyba musze poczekac na 1 USG hehe :)
Witaj imienniczko i gratuluje! =)
 
reklama
Do góry