reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Masz wizytę w skończonym 8 tygodniu wiec dzień szybciej niż ja pójdę [emoji4] czekam z niecierpliwością na wieści [emoji4]

Spać nie mogę bo mój facet do pracy na 5 jechał. W sumie to od roku nie spalam sama w łóżku [emoji32]
Co za przyzwyczajenie [emoji4]

Mam zastępcę w łóżku [emoji7]
1507000493-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję i łączę się z Tobą w bólu
Ja co drugi dzień śpię sama i ciągle budzę się wtedy w nocy..A nie mam żadnego zastępcy!!!

Jadę dziś z wynikami na wizytę do endokrynologa, zobaczymy co mi powie i czego ile przepisze.
A odnośnie endokrynologa,to z tego co słyszałam, jest bardzo ciężko się dostać,jednak powiedziałam, że jestem w ciąży i zapisała mnie jak najszybciej. Poszłam więc do rodzinnego po skierowanie do endokrynologa, bo i tak za wszystko place ciągle prywatnie.. I pytanie czy nie będzie problemu? Bo rodzinny mówił, że może juz na NFZ nie mieć miejsc,a ja znalazłam w internecie ustawę, że kobiety w ciąży w ciągu tygodnia bądź dwóch, mają prawo być przyjęte do specjalistów na NFZ.
Żeby mimo skierowania ona mi nie wypaliła,że mam płacić... Będę przygotowana na to.

Miłego dnia Mamuśki
 
reklama
Współczuję i łączę się z Tobą w bólu
Ja co drugi dzień śpię sama i ciągle budzę się wtedy w nocy..A nie mam żadnego zastępcy!!!

Jadę dziś z wynikami na wizytę do endokrynologa, zobaczymy co mi powie i czego ile przepisze.
A odnośnie endokrynologa,to z tego co słyszałam, jest bardzo ciężko się dostać,jednak powiedziałam, że jestem w ciąży i zapisała mnie jak najszybciej. Poszłam więc do rodzinnego po skierowanie do endokrynologa, bo i tak za wszystko place ciągle prywatnie.. I pytanie czy nie będzie problemu? Bo rodzinny mówił, że może juz na NFZ nie mieć miejsc,a ja znalazłam w internecie ustawę, że kobiety w ciąży w ciągu tygodnia bądź dwóch, mają prawo być przyjęte do specjalistów na NFZ.
Żeby mimo skierowania ona mi nie wypaliła,że mam płacić... Będę przygotowana na to.

Miłego dnia Mamuśki
 

Załączniki

  • 21764865_1400135703373397_4273119759615348084_n.jpg
    21764865_1400135703373397_4273119759615348084_n.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 80
Niestety nie. 8lat temu jak siedziałam tam w kolejce do kardiologa, to siedział dziadek że skierowaniem do endokrynologa na cito po operacji tarczycy, dostał termin na 2017 rok

Masakra!!! Ja dostalam pilne skierowanie do immunologa i endokrynologa. Bylam na razie tylko u inmunologa, przyjeli mnie w tym samym dniu. Niestety po mino ze miałam napisane na skierowaniu ciaza to kazali mi isc do gabinetu lekarza i prosic zeby mnie przyjął. Później czekałam w kolejce jakies dwie godziny. Pare dni wczesniej poczulam sie gorzej i od tego czasu wymiotowalo mnie i robilo mi sie slabo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra!!! Ja dostalam pilne skierowanie do immunologa i endokrynologa. Bylam na razie tylko u inmunologa, przyjeli mnie w tym samym dniu. Niestety po mino ze miałam napisane na skierowaniu ciaza to kazali mi isc do gabinetu lekarza i prosic zeby mnie przyjął. Później czekałam w kolejce jakies dwie godziny. Pare dni wczesniej poczulam sie gorzej i od tego czasu wymiotowalo mnie i robilo mi sie slabo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałam na wypisie z porodówki dla córki zalecenia kontroli u neurologa i kardiologa do 3mca życia. To terminy dostałam na za pół roku, mimo że noworodek, wcześniak hehe kocham nasz NFZ
 
Ale jest nadzieja- może dzieci nasze na swoją starość skorzystają z naszej kolejki
 

Załączniki

  • 04my_sie_nie_doczekamy_ale_moze_nasze_wnuki.jpg
    04my_sie_nie_doczekamy_ale_moze_nasze_wnuki.jpg
    111,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Dostałam na wypisie z porodówki dla córki zalecenia kontroli u neurologa i kardiologa do 3mca życia. To terminy dostałam na za pół roku, mimo że noworodek, wcześniak hehe kocham nasz NFZ
Teraz jak nie zapłacisz prywatnie to nigdzie na NFZ nie przyjmą. Jak parę miesięcy temu byłam chora, gorączka utrzymywała się od dwóch tygodni, a lekarz na NFZ stwierdził że ściemniam i przepisał mi tylko tabletki do ssania. Tego samego dnia poszłam prywatnie do innego lekarza u dostałam dopiero antybiotyk. Ja się pytam zatem na jaką cholerę płacimy składki? Nie mamy nawet wyboru e tej kwestii...
 
Do góry