reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

MegiKM ja robię badania zlecone przez ginekologa: mocz, morfologia, grupa krwi, TSH, fT3, fT4, anty-TPO, anty-HCV, anty-HIV, VDRL, Toxoplazmoza IGg i IGm, glukoza na czczo. Zapłaciłam za nie 274zł.
 
reklama
Nie wiem jak u Was ale u nas w mieście wszyscy ginekolodzy pracują prywatnie i państwowo i to jest wciąż ten sam lekarz :rolleyes:
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. A robiliście jakies specjalistyczne badania? Mi dzis pobrali cztery probowki krwi. Czy prolaktyne robi sie na poczatku ciazy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tylko standard, zero hormonów. Morfologia, mocz, glukoza, HIV, żółtaczka, różyczka, kiła, toksoplazmoza, grupa krwi, czynnik rh, tarczyca
 
jutro ide do gina na nfz żeby mi dała skierowanie na badania na nfz bo mam ich 16 do zrobienia. koszt w najtańszym laboratorium to 350 pln... żal
ciekawe czy już jutro uda zobaczyć się serduszka lub serduszko :)
 
reklama
Do góry