reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Moja Laura siada na nocnik, ale w ubraniach. Nie chcę siadac pupą i robić siku. Nawet już jej ten grający kupiłam, myślałam że to coś da. A gdzie tam. Jak ściągnę jej pampersa to nasika mi na podłogę i tyle z nauki haha.
Nawet nie wiem jak mam się za to zabrać. Przyjdzie ciepło może sama jak bedzie w majtkach ganiać to ogarnie. :)
 
reklama
@caltha dziękuję. Porozmawiam z narzeczonym i zobaczymy co powie czy jest on tez gotów na "poznanie prawdy" Jeżeli to możliwe. I czy ma siłę na te badania i rozdrapanie ran.. Bo jednak rozmawiac z lekarzem o tym wszystkim będzie ciężkie
Ale mam nadzieję i plan i to mi daje takie światełko. Narazie pójdziemy pewnie na NFZ. Bo jednak pogrzeb i grób nas wyszkosztowal.. 4tys pogrzeb i14tys grób.. I w rok 60tys wydane na leczenie, leki, sprzet i moje życie tam..
Jejku bardzo bym chciala byc mama.. Ja nadal mam w pokoju kołyske, łóżeczko ubranka, wanienke wszystko takie jak było
. Nic nie ruszane.. Mam jego smoczek lubię go wąchać.. Na tej jednej rzeczy został jego zapach..
@Agunia93 też bym tak bardzo chciala zeby wyszło że to był przypadek.. Jeżeli by wyszło że jestesmy nosicielami nie wiem czy dała bym radę żyć że świadomością ze nie będę miała jeszcze dziecka.. A jeżeli by wyszło że jest w porządku w ciazy była bym nieco spokojniejsza.. Oby bylo tak jak u Twojej siostry..
@Hope oj czuje że chciala bym mieć dzidziusia.. Myślę też tak dla starszaka... Żeby nie był sam.. Nie chce tego dla niego.. Ja mam6 rodzeństwa i naprawdę nie chciala bym by jedynaczka.. Każdy ma u każdego wsparcie.. Każdy sobie pomaga. Święta i wogole nas dużo jest.i dlatego nie chce go kiedyś zostawić na tym świecie samego
 
Mój łobuz słodziak wczoraj skończył dwa lata 😍 Obie córki w jego wieku już dawno korzystały z nocnika, tu się raczej nie zanosi... Może latem spróbujemy.

@Jetkaa marzenie o trójce dzieci wcale nie jest nierealne, znam kobiety, które mają 4 przez cc. Zrobisz badania, poczujesz, że jesteś gotowa i jeszcze wszystko przed Wami ❤ Oby tylko wyniki badań wykluczyły Wasze nosicielstwo :)
Sto lat! Niech zdrowo rośnie 😄🥳
 
Ojej zaczynają się u nas urodzinki. Zdrówka!!!!

Moja mała na nocnik siada w ubraniu ale bez płacze i tzn że nie jest gotowa, nic na siłę. Co jakiś czas sprawdzam postęp. Starsza jej pokazuje ale ona nawet płacze jak przez przypadek poleci jej pod prysznicem. Także na spokojnie. Myślę że latem to ogarniemy, tu pod krzaczek tam pod krzaczek bieganie bez pampersa i damy radę. Tak ogarnęłam to że starszą.

Jak u Was sytuacja epidemiologiczna, macie w rodzinie kogoś chorego?

Teraz grozi na Czarnobyl, czy któraś mieszka w pobliżu granicy i wie co tam się dzieje?
Mój łobuz słodziak wczoraj skończył dwa lata [emoji7] Obie córki w jego wieku już dawno korzystały z nocnika, tu się raczej nie zanosi... Może latem spróbujemy.

@Jetkaa marzenie o trójce dzieci wcale nie jest nierealne, znam kobiety, które mają 4 przez cc. Zrobisz badania, poczujesz, że jesteś gotowa i jeszcze wszystko przed Wami [emoji173] Oby tylko wyniki badań wykluczyły Wasze nosicielstwo :)
 
Z tym czarnobylem to podobno nie prawdziwe informacje, artykuł na necie dzisiaj czytałam, ale kto wie...
Ojej zaczynają się u nas urodzinki. Zdrówka!!!!

Moja mała na nocnik siada w ubraniu ale bez płacze i tzn że nie jest gotowa, nic na siłę. Co jakiś czas sprawdzam postęp. Starsza jej pokazuje ale ona nawet płacze jak przez przypadek poleci jej pod prysznicem. Także na spokojnie. Myślę że latem to ogarniemy, tu pod krzaczek tam pod krzaczek bieganie bez pampersa i damy radę. Tak ogarnęłam to że starszą.

Jak u Was sytuacja epidemiologiczna, macie w rodzinie kogoś chorego?

Teraz grozi na Czarnobyl, czy któraś mieszka w pobliżu granicy i wie co tam się dzieje?
 
W końcu odważyłam się wyjść z Gabi dookoła bloku na pół godziny. U nas kręci się mało ludzi, także na spokojnie spacerek dla zdrowia psychicznego mojego i dziecka był.

Na urodziny kupujemy rowerek biegowy :D :D :D

Jak tam mowa waszych dzieci? Moja mówi już pełnymi zdaniami. Cały czas coś gada.
 
W końcu odważyłam się wyjść z Gabi dookoła bloku na pół godziny. U nas kręci się mało ludzi, także na spokojnie spacerek dla zdrowia psychicznego mojego i dziecka był.

Na urodziny kupujemy rowerek biegowy :D :D :D

Jak tam mowa waszych dzieci? Moja mówi już pełnymi zdaniami. Cały czas coś gada.
Co do rowerka biegowego super sprawa. Mój syn miał 2latka właśnie jak dostał i 3lata jeździć. Boi nadszedł czas na rower z pedałami.. Ale bez bocznych kół i syn odrazu sie nauczył.. Bo zdobył równowagę na biegowym.. A zaś moja siostra ma 7lat i nie miała biegowego i ciężko było ją nauczyć. A mój młody odrazu wsiadł i zaczął jeździć :)
U nas też spokój.. Bynajmniej nie mówią.. Niby u nas w Zebie i Zakopanem nie ma ani jednego przypadku bo sanepid daje komunikat..ale cieszę się ze mieszkam na Wsi.. Teraz to doceniam.. Mamy gdzie wyjść. Nie ma dużo ludzi..
 
Trochę strach i emocje dotyczące wirusa opadły. Dla zdrowia psychicznego można wyjść, a ja już wariowałam w domu. Tak, że będziemy czasem wychodzić. Mamy też alternatywę pojechać do naszego przyszłego domu na wsi i tam jest wielkie podwórko. Do tej pory planujemy zakupić rowerek biegowy. Na dwóch kołach.
 
reklama
Hej dziewczyny..My niestety mamy problem z buzią u synka . Lekarz przez telefon stwierdził ,że to alergia na słońce . Plamy na buzi są czerwone , mega przesuszone i robią się takie strupy. Problem jest większy po nocy . Nie wiem co mam robić . Nie wychodzimy i niby jest lepiej ale to chyba nie jest przyczyną ...może poradzicie czym to smarować...
IMG_20200419_083127.jpg
 
Do góry