reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Bartek zaczal od 3 wrzesnia adaptację,a od tego poniedziałku siedzi w domu bo katar i kaszel mokry...ręce opadają...starsza to samo z tym, ze ona od wczoraj w domu.
 
Jesień idzie, czuć w powietrzu. Wróciłam do pracy, ciężko się wdrożyć po tak długiej nieobecności, trzeba się dużo uczyć od nowa.
 
Kjsko u mnie ta sama sytuacja a nawet gorsza moje stanowisko przenieśli do centrali 45km od domu a wcześniej miałam 1km, wstaje wcześniej, mała nadal się budzi, starsza do przedszkola. Chodzę jak ząbi. Też od tygodnia katarzymy [emoji3525]
 
U nas też sezon chorob ale choruje narazie tylko starszak..
Z Bartkiem byłam wczoraj na szczepieniu mmr( priorix) mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Nic nie płakał czym nas wszystkich zdziwił. Waży 11,6kg. Wasze maluchy ile ważą?
@Blondynka1988, ja na wychowawczym do końca kwietnia [emoji6]
 
Hej dziewczyny :-) Mój synek ostatnio nie chce jeść samodzielnie .Wcześniej jadł rączką lub widelcem a teraz chce żeby go karmić i to kaszką ...tak jakby się cofnął ...nie interesuje go jak jemy i w ogóle nie zwraca na to uwagi . Może macie jakieś pomysły
 
Hej dziewczyny u nas też katar, ale możliwe że na zęby, wychodzą wszystkie naraz z tyłu. Oprócz kataru i lekkiego marudzenia to nic poza tym jej nie dolega. Ja już zaczęłam 3 miesiąc w pracy nie jest tak źle jak myślałam. Mała albo jest z moim M, a jak on w pracy to prowadzę do siostry, która mieszka obok mnie. My też mamy mieć te szczepienie, ale zobaczymy co powie pediatra na ten katar. 27 września mamy wizyte u okulisty i zobaczymy co nam powie, bo pierwszym razem co byliśmy u innego to stwierdził lekka wadę, ale po okulary kazał przyjść jak skończy 2 lata. Dlatego idę to skonsultować z innym jeśli może już nosić teraz to lepiej niech nosi, żeby szybciej jej się ta wada naprawiła.
 
reklama
Moja wazy 12 kg ale ogólnie jest duza i długa. Idą zeby czwórka jedna wyszla, idą dwie naraz, podobno najgorsze trójki. Z jedzeniem jest tak że raz zje obiad a raz nie. Że spaniem też różnie, mamy jedną drzemkę, ktora trwa 1.5 h ale ostatnio wogole nie spała i myślę że to wszystko przez te zęby
 
Do góry