reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@caltha, na Kubalonce byliśmy w maju zeszłego roku i była juz tendencja spadkowa. Planuje w przyszłym roku powtórzyć testy i jeżeli spadnie to chce zaszczepić jednego i drugiego w tym samym czasie żeby właśnie któryś nie zaraził drugiego..
 
@caltha, na Kubalonce byliśmy w maju zeszłego roku i była juz tendencja spadkowa. Planuje w przyszłym roku powtórzyć testy i jeżeli spadnie to chce zaszczepić jednego i drugiego w tym samym czasie żeby właśnie któryś nie zaraził drugiego..
Oby mu przeszło. Ciężko bez jaja jest

U nas zęby wychodzą leniwie, widać je pod dziąsłem i objawy są, ale coś się przebić nie mogą
 
A co do rozszerzania diety to kurczę Bartek zajada się wszystkim co ma konsystencje musu ale jak podaje kaszkę to mu się „ podnosi” i ma odruch wymiotny.. tak samo przy chrupki kukurydzianym.. zero grudek [emoji17] też macie tak?
 
A co do rozszerzania diety to kurczę Bartek zajada się wszystkim co ma konsystencje musu ale jak podaje kaszkę to mu się „ podnosi” i ma odruch wymiotny.. tak samo przy chrupki kukurydzianym.. zero grudek [emoji17] też macie tak?
My nie mamy jeszcze ząbków i nie zapowiada się żeby w najbliższym czasie miała :) @basia89 u nas nie Laura uwielbia chrupki kukurydziane, dzisiaj dawałam jej troszkę bułeczki, kasze też wcina :)
 
@tysia123 gratulacje
@basia89 Em tak miała i to długo. Pomógł dopiero neurologopeda. Ale na tym etapie to jeszcze jest normą, także spokojnie. To naturalny odruchu obronny, jedyny niemowlęcy, który zostaje z nami do śmierci
 
Kurcze podpowiedzcie mi z tą kaszką jaką najlepiej kupić małą kp .Nie pamietam jak to z chlopakami było .kupujecie taką bez mleka czy z mlekiem .Ja swojego nie odciagam kiedyś próbowałam i laktator nie dał rady.

Gratulacje z okazji pierwszych ząbków :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry