reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
My już po. Narazie mamy zrobic mocz ogólny + posiew i przeleczyc malucha furaginą + wit c. Jeżeli to nie pomoże to wtedy szersza diagnostyka plus antybiotyk
 
@Jetkaa Oskar zaskakuje, każdego dnia. Cudowny wzór walki. Wielki duch walki po mamie. Ja ciągle wierzę, że on im wszystkim pokaże. Spójrz, co mi dziś FB wyświetlił.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-18-09-37-53-597_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-10-18-09-37-53-597_com.android.chrome.png
    226,1 KB · Wyświetleń: 197
Natomiast ja mam pytanie dla dziewczyn które karmią piersią, czy Wasze dzieci wypróżniają się codziennie???? Moja Amka nawet co 4dni ma przerwę. Niby pediatra mi mówi że jak się nie pręży przybiera to się nie martwić ale mnie to martwi bo mam porównanie do pierwszej córy gdzie kupy były codziennie po dwa razy nawet.
 
Natomiast ja mam pytanie dla dziewczyn które karmią piersią, czy Wasze dzieci wypróżniają się codziennie???? Moja Amka nawet co 4dni ma przerwę. Niby pediatra mi mówi że jak się nie pręży przybiera to się nie martwić ale mnie to martwi bo mam porównanie do pierwszej córy gdzie kupy były codziennie po dwa razy nawet.
Moja starsza miala kupę co karmienie, a Krzysiek raz dziennie, czasem co 2-3 dni, czasem kilka dziennie ale wtedy raczej kleksy. Przy kp to i tydzień może nie być, jeśli są bąki i brzuch nie boli to ok. Ono jest super przyswajalne
 
Natomiast ja mam pytanie dla dziewczyn które karmią piersią, czy Wasze dzieci wypróżniają się codziennie???? Moja Amka nawet co 4dni ma przerwę. Niby pediatra mi mówi że jak się nie pręży przybiera to się nie martwić ale mnie to martwi bo mam porównanie do pierwszej córy gdzie kupy były codziennie po dwa razy nawet.

Nie ma codziennie, ma srednio co 3-4 dni
 
Natomiast ja mam pytanie dla dziewczyn które karmią piersią, czy Wasze dzieci wypróżniają się codziennie???? Moja Amka nawet co 4dni ma przerwę. Niby pediatra mi mówi że jak się nie pręży przybiera to się nie martwić ale mnie to martwi bo mam porównanie do pierwszej córy gdzie kupy były codziennie po dwa razy nawet.
Dzień dobry moja Laura karmiona piersią jakiś czas temu kupki robiła nawet co 5 dni ale bączki były i brzuszek nie bolał a jak już zrobiła to po pachy :)więc jak malutka nie narzeka na brzuch to spokojnie trzeba czekać
 
reklama
Do góry