reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja pierwszy kleik zrobiłam ryżowy na wodzie i podałam łyżeczką, Ale stwierdziłam że to mało pożywne jest, więc zrobiłam sposobem nr 2 czyli na mleczku modyfikowanym. Moja jest na piersi.
 
reklama
Ja pierwszy kleik zrobiłam ryżowy na wodzie i podałam łyżeczką, Ale stwierdziłam że to mało pożywne jest, więc zrobiłam sposobem nr 2 czyli na mleczku modyfikowanym. Moja jest na piersi.
A jak go robisz? I jaki kleik kupujesz. Ja mam taka kaszke od 4 mca ale na niej pisze że ona jest z mlekiem modyfikowanym. Wiec czy to nie będzie za dużo jak dodam jeszcze do tego taka kaszke? A tak poza tym to ile zjadają Wasze maluszki?
 
Ja sie poradziłam wujka google co kupić i znalazłam bloga na którym dziewczyna pisze co kupić a czego unikać. Ja kupiłam kleik ryżowy z bobovita który można przygotować na dwa sposoby z woda lub mm. Poza tym pytam mojej położnej i ten mi tak powiedziała że można na dwa sposoby podawać dziecku.
 
Ciekawe czy zdjęcie będzie widocznie czy znowu lipa.Oj już wiem że będzie lipa bo jak się wylogowalam to nie widać zdjęcia .Trudno chyba się nie nauczę:no:
 
Ostatnia edycja:
hej....ja widze fote...super niebieski smok :)
Jetkaa,co u Was? Trzymam mocno kciuki!
My powoli rozszerzamy tez, najpierw ukochana marchewka z ziemniakiem, dynia jest beee. owoce to narazie tylko jabluszko i i wersja jablko-banan. Kaszek ani kleiku jeszcze nie probowalismy.
u nas zaczely sie cyrki z jedzeniem mleka...mniej je, 4 posilki po 180, czasem 5. i na mniejszym zas przeplywie bo sie krztusi...nie wiem o co kaman.
uff,chyba usnal...dobrej nocy i milego dnia :)
 
My mamy kleik ryżowy i po prostu wsypuje 2-3 łyżeczki do mleka. Nie robię jak na opakowaniu bo wtedy byłoby za gęste.
Co do kaszek to kupiłam bezmleczną i będę robić na mm ale jeszcze nie dawałam.
U nas z karmieniem nadal tak samo.. 90-120 ml co 2-2,5h a w nocy 3-4h.. mimo, że 20tego kończy pół roku to nie potrafi zjeść wiecej a dłuższa przerwę zrobic.. Kiedyś w nocy budził się raz, a teraz cześciej
 
reklama
Do góry