reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas maciej ma 2 miesiące z haczykiem. Od jakiś 2 tyg gada jak najęty do siebie, do zabawek i do innych. Ładnie bawi się na macie. Usiłuje kopać zabawki albo uderza rączkami. Główkę ładnie trzyma jak leży na mnie a z łóżka to tak sobie ale pracujemy nad tym. Uwielbia na rączkach oglądać świat.
Dla nas przełomem było 6 tyg bo brzuszek się uspokoił i mały złapał jako tako rytm dnia.
 
reklama
Mój synuś urodził się z.waga 4280 a waży teraz 7500.Klocuszek kochany .Chociaż często mnie do łez doprowadza .Ostatnio próbuje się śmiać i śmieje się a jak jest bardzo zadowolony jak go laskocze to tak zanosi się śmiechem że aż szczeka .Bo jeszcze nie umie się precyzyjnie głośno śmiać.Moj dziec ciężko znosi upały ale znalazłam sposób na usypianie najpierw myje go potem pieluszka smoczek i kołysanka .Często ja puszczałam starszemu jak zasypiał to młody ja uwielbia i ja te się uspookoje .Bo czasem młodszy tak mnie zestresuje jak sam nie wie czego chce że czasem zdarza mi się głos podniesc
 
hej dziewczyny ...a mój synek wczoraj skończył 3 mc i nie przekręca się wogóle ..strasznie nie lubi leżeć na brzuszku - wpada w histerię po minucie leżenia w takiej pozycji ...Martwi mnie bo zamiast tego robi mostek- odpycha się nożkami i wygina w łuk.. wydaje mi się to jakoś dziwnie nieprawidłowe ...wiecie coś może na ten temat
 
hej dziewczyny ...a mój synek wczoraj skończył 3 mc i nie przekręca się wogóle ..strasznie nie lubi leżeć na brzuszku - wpada w histerię po minucie leżenia w takiej pozycji ...Martwi mnie bo zamiast tego robi mostek- odpycha się nożkami i wygina w łuk.. wydaje mi się to jakoś dziwnie nieprawidłowe ...wiecie coś może na ten temat
Moi też ostatnio się tylko lekko na bok sam przekręca. Na brzuszku też nie lubi,ale jak jest atrakcyjna zabawka to jest w stanie wytrzymać kilka minut. Odpycha się również pietami robiąc łuk.pediatra mówił że to odpychanie to normalny rozwój dziecka.
 
No to byłam przekonana że moja będzie wielka na tle waszych dzieci a widzę, że wszystkie nasze maluchy takie dorodne :)
Oglądam od rana sukienki na chrzest i jestem załamana jak bardzo nie ma nic dobrego na mnie i ładnego przy okazji ;)
 
No to byłam przekonana że moja będzie wielka na tle waszych dzieci a widzę, że wszystkie nasze maluchy takie dorodne :)
Oglądam od rana sukienki na chrzest i jestem załamana jak bardzo nie ma nic dobrego na mnie i ładnego przy okazji ;)
Ja zrezygnowałam z sukienki bo nie miałabym jak karmić, kupiłam bluzkę ładniejsza i spódnice. My mamy chrzciny w końcem sierpnia, ciekawe jaka pogoda bedzie.
 
No nie.. teraz mały ma coś z okiem:( wszyscy lekarze już pojechali do domu.. lzawi mu,swędzi go I nagle pojawiła się zoltawa wydzielina
Czy przebywanie rumiankiem pomoże? MASAKRA,wczoraj problem z piersią kilka dni temu strach że ospa..teraz oko;( też przeczytałam że stan zapalny może pojawiać się przed ospa wlasnei...aaaaaaa!!!!! Oszaleje ;(
 
reklama
No to byłam przekonana że moja będzie wielka na tle waszych dzieci a widzę, że wszystkie nasze maluchy takie dorodne :)
Oglądam od rana sukienki na chrzest i jestem załamana jak bardzo nie ma nic dobrego na mnie i ładnego przy okazji ;)
Ja tez właśnie szukam i na stronie Link do: chicaca.pl sa fajne sukienki :) ja muszę w końcu się wybrać do smyka i zobaczyć co maja dla dziewczynki na chrzest :)
Moja też nie lubi leżeć na brzuszku. Trochę poleży i się denerwuje. Za bardzo się nie przekreca z brzuszka na plecy, ale lubi sobie na brzuszku pelzac. Ja juz nie mogę doczekać się następnego tygodnia, bo ma już byc po 25°[emoji106]
 
Do góry